Grass Band Kraków & Jowita Balicka // Współbrzmienia

Grass Band Kraków & Jowita Balicka // Współbrzmienia
Usłyszeć możemy elementy bluesa, flamenco, szeroko pojętą muzykę akustyczną, rocka czy reggae.
Gdzie?
Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki
Papiernicza 2, 31-221 Kraków
Kiedy?
10 kwietnia 2018 od 19:00
Za ile?
15 zł

Grass Band Kraków, to grupa, której koncerty są niepowtarzalne jeżeli chodzi o klimat, charakteryzują się tym, że każdy koncert jest wyjątkowy i inny. Często pojawiają się goście, dzięki którym wprowadzona zostaje świeżość i nowa energia. 10 kwietnia 2018 roku w związku z cyklem o nazwie "Współbrzmienia" z grupą Grass Band Kraków wystąpi gościnnie Jowita Balicka. Koniecznie musicie się tam pojawić!

Zespół na rynku muzycznym funkcjonuje już ponad 20 lat. Inicjatorami założenia grupy byli Roland Mika i Tomek Michalski. Grupa powstała w województwie świętokrzyskim w Skarżysku-Kamiennej. Muzycy wędrując po różnych muzycznych stylach, doprowadzili do tego, że ich brzmienie jest bardzo oryginalne. Usłyszeć możemy elementy bluesa, flamenco, szeroko pojętą muzykę akustyczną, rocka czy reggae. Poza swoimi kompozycjami, muzyków możemy również usłyszeć w coverach różnych kawałków wykonawców z Polski, między innymi: Dżemu, Elektrycznych Gitar i Kultu.

Grass Band Kraków grają w klubach, koncertują także w różnych salach koncertowych, piwnicach, gdzie panuje wspaniały nastrój oraz na streecie. Dla nich muzyka, to kosmiczna energia, dlatego chcą by rozbrzmiewała na całym świecie w związku z tym, jak tylko mogą- grają.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Zapraszamy zatem już 10.04.2018 roku do Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki w Krakowie od godziny 19.00. Cena biletu: 15 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl