Gotz / Starsi Panowie - koncert
Artur Gotz to wokalista i aktor sceny warszawskiej oraz łódzkiej, laureat nagrody, o nazwie: „Wokalista Roku 2016”
Gdzie?
Teatr Studio im. St. I. Witkiewicza
Pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa
Kiedy?
1 marca 2018 od 20:30
Za ile?
30 zł

Kabaret Starszych Panów zaprasza Państwa bardzo serdecznie na Przeboje wszechczasów, które zaśpiewa specjalnie dla Was Artur Gotz. Muzyczny zespół wystąpi w składzie: Andrzej Jerzykowski, który zagra na gitarze basowej, Dawid Ludkiewicz zagra natomiast na instrumentach klawiszowych oraz Pancho Campos, który z kolei zagra na perkusji. Pierwszy z programów Kabaretu Starszych Panów wyemitowany został dzięki telewizji 16-go października roku 1958, a jego twórcami byli niezapomniani: Jeremi Przybora oraz Jerzy Wasowski.

Repertuar tego słynnego Kabaretu Polskiego w ciągu zeszłego półwiecza był wiele razy opracowywany przez licznych, wspaniałych wokalistów oraz artystów. Świadczy to o wielkim mistrzostwie tekstów ich piosenek, a także muzyki, które stają się ciągłą inspiracją dla kolejnych pokoleń. Artur Gotz z wielkim szacunkiem podchodzi do wykonań pierwotnych, jednak dzięki wykorzystywaniu elektronicznych instrumentów, aranżacjom nieco zaskakującym oraz porywającej wręcz interpretacji, utwory wykonywane przez niego łączą w sobie to, co aktualne i bliskie, z tym, co sentymentalne dla ludzi XXI wieku.

W programie znajdują się znane szlagiery, jak między innymi: "Addio pomidory", "Już kąpiesz się nie dla mnie", "Jeżeli kochać", "Ballada z trupem", "Dziewica Anastazja", "Kapturek 62", "Rodzina", "Piosenka jest dobra na wszystko", "Upiorny twist". będzie to także wyjątkowa wręcz okazja, by od nowa odkryć piosenki znane nieco mniej, jak na przykład: "Torreador i kastaniety", "Wesoły deszczyk", "Sposoby robienia kariery", "Adziba". Koncert na pewno będzie niezwykły i dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń, jak również wzruszeń dla młodego pokolenia oraz dla mających ciągle w pamięci zeszłe koncerty Kabaretu Starszych Panów.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Artur Gotz to wokalista i aktor sceny warszawskiej oraz łódzkiej, laureat nagrody, o nazwie: „Wokalista Roku 2016”, jak również bohater tytułowy powieści, pod tytułem: "Idol" napisanej przez Martę Fox. Poprzednie krążki artysty, noszące tytuły: „Obiekt seksualny” oraz „Mężczyzna prawie idealny”, były prezentowane z ogromnym powodzeniem w całym kraju, ale także w Stanach Zjednoczonych, Europie, Australii. Zagrał on już więcej niż 350 koncertów.

Na kolejny koncert zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 1-go marca 2018 roku, do warszawskiego Teatru Studio imienia Stanisława Witkiewicza, znajdującego się przy Placu Defilad 1. Zaczynamy o godzinie 20:30, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl