Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Gościnnie Teatr 6. piętro: Bóg Mordu
Spektakl "Bóg Mordu", to "słodko gorzka bomba emocjonalna".
Gdzie?
Teatr Muzyczny Capitol
Marszałka Józefa Piłsudskiego 67, 50-019 Wrocław
Kiedy?
14 stycznia 2019 od 18:00
Za ile?
90 zł
Organizator
Teatr Muzyczny Capitol

Bóg Mordu, jest wybuchowa mieszanką stworzoną dzięki błyskotliwemu tekstowi Yasminy Rezy i iście brawurowej aktorskiej gry, które razem sprawiają, że każdy widz już od pierwszych słów tegoż przedstawienia na swojej twarzy ma szeroki uśmiech, ale też i pojawia się w głowie refleksja. Jest to bardzo intrygujący portret, przedstawiający różnorodne relacje damsko-męskie oraz stosunki panujące w małżeństwach, a także współczesny obraz rodzicielstwa, które wcale nie jest proste.

Spektakl "Bóg Mordu", to "słodko gorzka bomba emocjonalna". Przedstawienie rozpoczyna rozsądna, wyważona rozmowa dwóch małżeństw, których spotkanie zostało zorganizowane w celu spisania oświadczenia, dotyczące bójki ich dzieci, która miała miejsce w parku. Sytuacja jest kurtuazyjna i zabawna, jednakże każde kolejne wypowiadane zdanie, powoli sprowadza nas do sceny w której bohaterom spadnie maska tolerancji, a przyzwoitość odejdzie na bok, by swoje prawdziwe oblicze mógł pokazać "bóg mordu".

Roman Polański na podstawie sztuki Yasminy Rezy, a w zasadzie jej tekstu, nakręcił jeden ze swoich bardzo głośnych filmów pod tytułem "Rzeź".

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Reżyserem spektaklu jest Małgorzata Bogajewska.

Wystąpią:
- Anna Dereszowska w roli Annette Reille
- Jolanta Fraszyńska w roli Veronique Houllie
- Cezary Pazura w roli Michela Houllie
- Michał Żebrowski jako Alain Reille

Zapraszamy państwa serdecznie do Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu już 14 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 oraz 20.30. Cena biletu: 90 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl