Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Gooral: Ethno Elektro 2 - koncert

Gooral: Ethno Elektro 2 - koncert
 
Gooral jest jednym z najciekawszych twórców polskich w tej dekadzie, którzy poruszają się w granicach elektroniki
gdzie?Dom Kultury "Kadr" w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Przemysława Gintrowskiego 32, 02-697 Warszawa
kiedy?16 marca 2019 od 20:00
za ile?20 zł

Gooral rusza w trasę koncertową, która będzie miała miejsce w kilkunastu miastach Polski. W jej trakcie artysta ma zamiar promować swój najnowszy album, pod tytułem: „Ethno Elektro 2”. Pierwszy singiel,który promuje tę płytę, nosi tytuł: „Pokochali”. Możemy w nim usłyszeć piszczałkę oraz wokal Macieja Szymonowicza. Obok Goorala na płycie usłyszeć można także, albo głównie Stanisława Leszczyńskiego.

Gooral jest jednym z najciekawszych twórców polskich w tej dekadzie, którzy poruszają się w granicach elektroniki. Ponad to stworzył niepowtarzalny styl, który nazywamy: Ethno Elektro. Muzyk łączy klubową i elektroniczną muzykę z polską góralszczyzną. Do tej pory zagrał około tysiąca koncertów, które można określić mianem żywiołowych, tak w Polsce, jak również poza jej granicami, między innymi: Opener, Colours of Ostrawa, Exit, Orange, Woodstock, Coke, oraz Audioriver. Koncertowo odwiedził również więcej niż dwadzieścia krajów, jak na przykład: Japonię, Azerbejdżan, Kanad, czy większość Państw europejskich.

Ponad to artysta współtworzy inne muzyczne projekty, jak: Psio Crew oraz CUDA i Górny - Gooral w odsłonie muzyki techno. Wydał on w sumie pięć płyt studyjnych oraz jedno DVD razem z Mazowszem. Tworzył muzykę do filmów i spektaklu teatralnego, do paru reklam oraz wydał liczne single. Na jego koncie znajduje się, między innymi: kultowy Machiner, nominacje do nagrody Fryderyków, a także I nagroda na Nowej Tradycji. Muzyką Goorala reklamował się sam Opener na swe 10-lecie.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 16-go marca 2019 roku, do Domu Kultury "Kadr" w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, przy ulicy Przemysława Gintrowskiego 32. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl