Gołąb przysiadł na gałęzi i rozmyśla o istnieniu - Orange Kino Letnie Sopot - Zakopane 2016

Gołąb przysiadł na gałęzi i rozmyśla o istnieniu - Orange Kino Letnie Sopot - Zakopane 2016
Komediodramat przedstawia historię dwóch obwoźnych handlarzy, którzy podczas podróży spotykają na swej drodze przeróżne postaci
Gdzie?
Górna Rówień Krupowa
Al. 3 Maja, Zakopane
Kiedy?
16 sierpnia 2016 od 21:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Outdoor Cinema Sp. z o.o.

Outdoor Cinema Sp. z o.o. zaprasza wszystkich kinomanów na niezwykłą filmową ucztę podczas wakacyjnego festiwalu filmowego. W ramach kolejnej edycji Kina Letniego Orange organizowanego w Sopocie i w Zakopanem realizatorzy zapraszają do plenerowej sali kinowej zorganizowanej przy Głównej Równi Krupowej (Krupówki). Góralskie ławy zamiast foteli kinowych? Górskie powietrze zamiast klimatyzacji? Niebo nad głowami? To brzmi interesująco. Sala może przyjąć nawet ponad tysiąc osób. Seanse rozpoczynają się o zmierzchu. Projekcje wyświetlane są na pneumatycznych, olbrzymich ekranach. W repertuarze festiwalu pojawiły się filmy znane z afiszy filmowych, nazwane przez publiczność hitami oraz tytuły z klasyki kina światowego. Dobór tytułów nie jest przypadkowy. Podzielny został według dni tematycznych.

16 sierpnia 2016 roku, około 21:00 przy Krupówkach obejrzeć będzie można film Roy”a Anderssona „Gołąb przysiadł na gałęzi i rozmyśla o istnieniu". Komediodramat przedstawia historię dwóch obwoźnych handlarzy, którzy podczas podróży spotykają na swej drodze przeróżne postaci.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl