Godsmack - koncert
Muzycy podjęli decyzję, że proces twórczy będzie tym razem przebiegał inaczej i do nagrania „When Legends Rise” zostali zaproszeni Goście specjalni
Gdzie?
Progresja Music Zone - Duża Scena (Main Stage)
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa
Kiedy?
26 marca 2019 od 20:00
Za ile?
150 zł

Formacja Godsmack wydała swoją debiutancką płytę, pod tytułem: “All Wound Up” (1997 rok) w wytwórni niezależnej EK Records. Natomiast w rok później, pod szyldem innej wytwórni: Universal Records, zespół opublikował materiał z tej płyty jeszcze raz, pod tytułem: „Godsmack”. Utwory: „Keep Away”, „Whatever”, „Voodoo” i „Bad Religion” zostały singlami. Płyta, według RIAA sprzedała się w około czterech milionach kopii. Kolejny album, noszący tytuł: „Awake”, ugruntował pozycję formacji, zaś piosenki: „Awake” oraz „Greed” do tej pory są częścią setlist koncertowych. Jednak z najbardziej znanych kompozycji zespołu Godsmack, nosi tytuł: „I Stand Alone” i pochodzi z wydanej w roku 2003 płyty „Faceless”, natomiast szerszemu gronu publiki została zaprezentowana, w postaci części soundtracku do obrazu filmowego, pod tytułem: „Król Skorpion”. Ponad to dyskografię grupy uzupełniła EPka akustyczna, pod tytułem: „The Other Side”, rok 2004, a także studyjne płyty: „IV” z roku 2006, "1000hp", z roku 2014 i „The Oracle”, z roku 2010.

„When Legends Rise” jest pierwszym albumem zespołu wydanym dla wytwórni, o nazwie: BMG. Został nagrany w składzie: Tony Rombola (gitara), Sully Erna (wokal), Robbie Merrill (basowa gitara), Shannon Larkin (perkusja). Czasami należy coś zburzyć, żeby było można zbudować coś nowego. Nazwa ich nowej płyty jest metaforą, bo życie jak nikt inny umie dać w kość, jednak trzeba spróbować spojrzeć w głąb siebie samych i odnaleźć tam siłę. Godsmack, w charakterze zespołu, jest gotowy, by podejmować nowe wyzwania. Muzycy podjęli decyzję, że proces twórczy będzie tym razem przebiegał inaczej i do nagrania „When Legends Rise” zostali zaproszeni Goście specjalni, a w tym: Erik Ron, John Feldmann i gitarzysta nazwiskiem Clint Lowery (Sevendust). W trakcie odsłuchu albumu warto zwrócić uwagę, iż jego zakończenie jest być może czymś więcej. A kto wie, może to nowy początek dla formacji? Ale nie ma wątpliwości, iż jest to płyta rockowa. To całkowicie album Godsmack!

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 26-go marca 2019 roku, do warszawskiej Progresji Music Zone - Duża Scena, znajdującej się przy ulicy Fort Wola 22. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 150 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl