God Is An Astronaut
Lata działalności upłynęły im pod znakiem setek koncertów na całej kuli ziemskiej
Gdzie?
Zaklęte Rewiry
Krakowska 100, 50-427 Wrocław
Kiedy?
17 lipca 2019 od 20:00
Za ile?
68 zł

God Is An Astronaut (Napalm Records, Irlandia) - post-rock, space-rock, instrumental. Odkąd powstał projekt, a było to szesnaście lat temu, trio Irlandzkie postrzegane jest w charakterze jednej z najważniejszych instrumentalnych formacji na post-rockowej scenie. Wszystko to dzięki unikatowemu połączeniu rozrywkowej, intensywnej zadziorności, emocjonalnych i eterycznych dźwiękowych pejzaży oraz budzącej ogromny podziw dynamiki z dozą elektroniki.

Nazwa grupy zainspirowana była dobrze znanym cytatem, pochodzącym z obrazu filmowego, pod tytułem: „Nightbreed” – „God is an astronaut, Oz lies over the rainbow, and Midian is where the monsters live”, co tłumacząc na polski język oznacza: Bóg to astronauta, Oz jest położony ponad tęczą, zaś Midian znajduje się tam, gdzie egzystują potwory. Ten cytat ma swoje korzenie w teorii astronautów starożytnych, która została zapoczątkowana dzięki Erichowi von Dänikenowi.

Dziś dojrzali artyści stają przed swymi fanami z 9-tym materiałem studyjnym. Lata działalności upłynęły im pod znakiem setek koncertów na całej kuli ziemskiej, choć ich trasa debiutancka po Stanach Zjednoczonych nie jest kojarzona dość dobrze przez artystów. W ostatni dzień owej trasy został skradziony sprzęt grający z należącego do nich vana (New Jersey), którego wartość została obliczona na 20,000 dolarów. Zespół jednak nie załamał się, wrócił do domu, odbudował się i powrócił do Stanów Zjednoczonych we wspaniałym stylu, wyprzedają swe koncerty, między innymi w: Los Angeles, czy Nowym Jorku. Dzięki unikatowemu stylowi oraz konsekwencji w twórczości artyści zdobyli serca fanów na całej kuli ziemskiej, co pokazują najlepiej wypełnione po same brzegi sale w: Brazylii, Rosji, Stanach i Chinach. w tamtym roku zespół wydał swoją ostatnią płytę długogrającą, pod tytułem: „Epitaph”, którą zaprezentowali w Progresji (stolica). Tym razem formacja pokaże się Państwu Na Dolnym Śląsku.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert,który odbędzie się już 17-go lipca 2019 roku, we wrocławskich Zaklętych Rewirach, znajdujących się przy ulicy Krakowskiej 100. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 68 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl