Gintrowski – a jednak coś po nas zostanie
Telewizyjne transmisje z warszawskiego koncertu zatytułowanego "Gintrowski – a jednak coś po nas zostanie" obejrzało ponad trzy miliony osób.
Gdzie?
Narodowe Forum Muzyki, Sala Główna
Pl. Wolności 1, 50-071 Wrocław
Kiedy?
16 marca 2018 od 20:00
Za ile?
50 zł

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowy koncert, który odbędzie się 16 marca o godzinie 20:00 we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki w Głównej Sali przy placu Wolności 1. Koncert nosi tytuł "Gintrowski – a jednak coś po nas zostanie". Na scenie pojawią się: Instrumentaliści Narodowego Forum Muzyki Filharmonii Wrocławskiej oraz chór z Zuzanną Falkowską w roli kierownika. Nad całością przedsięwzięcia czuwać będzie dyrygent i aranżer - Jan Stokłosa, który odpowiedzialny jest za aranżacje kultowych utworów Przemysława Gintrowskiego. Na scenie pojawią się wokaliści: Ola Gintrowska, Renata Przemyk, Rafał Bartmiński, Krzysztof Kiljański, Mateusz Ziółko, Adam Szerszeń. Imprezę poprowadzi Monika Zamachowska.

Telewizyjne transmisje z warszawskiego koncertu zatytułowanego "Gintrowski – a jednak coś po nas zostanie" obejrzało ponad trzy miliony osób. Bilety na dwa koncerty w Warszawie wyprzedane zostały kilkadziesiąt dni przed terminem imprezy. Nie miało znaczenie miejsce koncertu. Z takim samym zainteresowaniem cieszył się koncert w Teatrze Wielkim z Operą Narodową (widownia liczy tu 1700 miejsc), jak i warszawski Teatr Polski. 16 marca widowisko to przeniesione zostanie do Wrocławia. W trakcie koncertu w przestrzeni Narodowego Forum Muzyki publiczność usłyszy najpopularniejsze utwory legendarnego barda. Na potężnej scenie Narodowego Forum Muzyki usłyszeć będzie można, utwory ikony. Między innymi, będą to: Bal u Pana Boga,Posiłek, Psalm o nożu, Dokąd nas prowadzisz, Panie?, Kantyczka z lotu ptaka oraz A my nie chcemy uciekać stąd.

Publiczność, tradycyjnie, zachwyci brawurowe wykonanie utworu Mury. Tego trudnego zadania podejmą się artyści Opery Narodowej z Teatru Wielkiego. Publiczność zgromadzona w Sali Głównej Narodowego Forum Muzyki wysłucha dwóch premierowych aranżacji utworów Przemysława Gintrowskiego. Pieśni skomponowane zostały do liryków Zbigniewa Herberta" Kamyk i Potęga smaku.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl