Get up, stand up w Sali Koncertowej Radia Wrocław

Get up, stand up w Sali Koncertowej Radia Wrocław
W trakcie jednego wieczoru pojawią się przed Wami najlepsi stand-upowi komicy z całego kraju, którzy wystąpią razem z niezwykłym duetem perkusyjnym półfinalistów programu TVN - "Mam Talent"
Gdzie?
Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka - TV Wrocław
Al. Karkonoska 8, 53-015 Wrocław
Kiedy?
12 czerwca 2019 od 19:30
Organizator
Radio Wrocław

Dystans, pozytywne nastawienie, dobry humor oraz paczka chusteczek, by otrzeć łzy...ze śmiechu oczywiście! - zabierzcie ze sobą koniecznie, ponieważ szykuje się impreza, jakiej jeszcze nie widzieliście. Zapraszamy zatem Was bardzo serdecznie na wieczór wypełniony po same brzegi niespodziankami, okraszony sporą dawką dobrego humoru, zaś wszystko to połączone z muzyczną oprawą wspaniałych bębniarzy.

W trakcie jednego wieczoru, na jednej scenie, pojawią się przed Wami najlepsi stand-upowi komicy z całego kraju, którzy wystąpią razem z niezwykłym duetem perkusyjnym półfinalistów programu TVN - "Mam Talent" , pod nazwą: Bucket Guys. Stand-upowa dawka humoru z górnej półki okraszona muzyką graną na żywo, którą muzycy wykonają na wiadrach.

Odwiedzą sześć miast Polskich: Bartosz Gajda, Wojtek Pięta, Tomasz Nowaczyk, Jakub Poczęty-Błażewicz, Damian Viking Usewicz oraz Arkadiusz Pan Pawłowski. W trakcie każdej z gal mogą Państwo również liczyć na muzykę od Bucket Guys, którzy na swoim koncie posiadają nie jedynie show tvnowskie, ale też trasę koncertową wraz z formacją Hey. Zatem przeżyjcie to Państwo razem z nami, bo będzie to śmiech, radość, dzikość oraz zabawa, której jeszcze nie przeżyliście.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zapraszamy już 12-go czerwca 2019 roku, do Sali Koncertowej Radia Wrocław imienia Jana Kaczmarka - TV Wrocław, znajdującej się przy Alei Karkonoskiej 8. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30. Z całą pewnością mówimy, że o tej trasie będzie bardzo głośno!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl