Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

George Dorn Screams - koncert

George Dorn Screams - koncert
 
Materiał debiutancki, nagrany został pod czujnymi oczami braci Kapsa. Dzięki temu zebrał mnóstwo pozytywnych opinii.
gdzie?Klub Alchemia w Krakowie
Estery 5, 31-056 Kraków
kiedy?6 października 2017 od 21:00

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie George Dorn Screams. Jest to zespół polski, który powstał w roku 2005, w mieście Bydgoszcz. To jedna z ciekawszych formacji młodej polskiej alternatywy. Doceniona, na przykład przez Radiową Trójkę. Grupa zdecydowanie pasująca na długie wieczory, przepełnione melancholią oraz spokojem. George Dorn Screams jest doświadczonym zespołem na scenie polskiej alternatywnej. Został on założony w roku 2005 i wydał właśnie swoja trzecia płytę. Materiał debiutancki, nagrany został pod czujnymi oczami braci Kapsa. Dzięki temu zebrał mnóstwo pozytywnych opinii.

George Dorn Screams kontynuując promowanie swojej trzeciej płyty studyjnej, pod tytułem: "Go Cry On Somebody Else’s Shoulder" mają w swej ofercie dużo więcej niż przed rokiem. Powstały również dwa teledyski. Muzycy zaczęli prace nad nowym albumem, natomiast kilka kompozycji już testują na koncertach. Po personalnych zmianach formacja znów występuje w postaci kwartetu, co fanom przywołuje wspomnienia wiążące się z kształtem pierwotnym grupy.

Na koncert zatem zapraszamy serdecznie już 6-go października 2017 roku, w krakowskim Klubie Alchemia, znajdującym się przy ulicy Estery 5, od godziny 21:00.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl