Gdańsk: The Analogs-Projekt Pudło - koncert
Głównym celem koncertów jest wspieranie samotnych ludzi, wyobcowanych oraz nieprzystosowanych społecznie.
Gdzie?
Wydział Remontowy
Pl. Solidarności 1, 80-958 Gdańsk
Kiedy?
14 września 2019 od 19:00
Za ile?
30 zł

Projekt Pudło - The Analogs - akustycznie i elektrycznie, w mieście Gdańsk.

Pragniemy właśnie w ten sposób dziękować za wsparcie, którego udzieliliście nam w trakcie cyklu występów akustycznych naszych gitarzystów - Pawła Czekała i Kamila Rosiaka, w zakładach karnych oraz młodzieżowych ośrodkach wychowawczych. Głównym celem koncertów jest wspieranie samotnych ludzi, wyobcowanych oraz nieprzystosowanych społecznie. Natomiast teksty piosenek, które pisze od wielu lat Paweł Czekała, opowiadają przede wszystkim o problemach, które wiążą się z życiem w dużym mieście, przemocą, zagubieniem, czy też bezdomnością. Opierają się dość często na przeżyciach własnych artysty, czy też na jego obserwacjach rzeczywistości. Przemawiają do słuchaczy bezpośrednio, zaś osoby, które znalazły się właśnie na "zakręcie", w trudniejszej życiowej sytuacji, czy wyizolowane od całej reszty społeczeństwa, mogą w nich znaleźć własny los.

Koncerty od Projekt Pudło zaczęły działać od lata 2018 roku, ale na początku zaplanowano jedynie piętnaście koncertów. Wydarzenia cieszyły się wielkim zainteresowaniem słuchaczy, po dzień dzisiejszy odwiedzili z nimi kilkadziesiąt zakładów oraz ośrodków w całym kraju. Koncerty, które zagrali, mogły odbywać się tylko dzięki wsparciu, którego im udzielili fani, na przykład za pośrednictwem portalu, pod nazwą: Wspieram to.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

W trakcie koncertów nagrali płytę akustyczną live. Pragnąć podziękować za wsparcie (materialne oraz duchowe), przy okazji także zebrać trochę funduszy na następne koncerty z cyklu Pudło, postanowili zagrać trasę, podczas której będą Państwo mogli posłuchać naszych piosenek na żywo w akustycznych wersjach, czyli tak jak gramy je w poprawczakach i więzieniach, jednak nie tylko. Koncertowy set składał się będzie z utworów w normalnych wersjach granych w składzie pełnym z basem i perkusją. Nie grali jeszcze takich koncertów w prawie dwudziesto-pięcioletniej historii.

Serdecznie zapraszamy na koncert już 14-go września 2019 roku, do gdańskiego Wydziału Remontowego, znajdującego się przy Placu Solidarności 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl