Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Gdańsk: Sounds Like The End Of The World + Ayden - koncert

Gdańsk: Sounds Like The End Of The World + Ayden - koncert
 
Przedstawiamy Państwu również zespół Ayden, którego styl wypływa z dźwięków, które określane są jako post-rock, ambient i progresja.
gdzie?Wydział Remontowy
Pl. Solidarności 1, 80-958 Gdańsk
kiedy?15 grudnia 2017 od 19:00
za ile?20 zł

Zespół w trakcie swej trwającej pięć lat działalności pozwolił się poznać publice od jak najlepszej strony. Ich przygoda muzyczna rozpoczęła się od Epki, noszącej tytuł: "It All Starts Here", natomiast po trzech latach ukazał się ich debiutancki krążek, pod tytułem: "Stages of Delusion". Ich pozycja na scenie była budowana sukcesywnie, a muzyka wielowymiarowa grana z ogromną pasją oraz precyzją zaowocowały wspólnymi występami z formacjami, jak między innymi: Riverside, God Is An Astronaut, Tides From Nebula i Obscure Sphinx. W tej chwili grupa promuje swoją drugą płytę, noszącą tytuł: "Stories". Płyta została nagrana w Highwave Studio, Gdynia, a później ukazała się 6-go marca 2017 roku dzięki wytwórni niemieckiej Progressive Promotion Records.

Przedstawiamy Państwu również zespół Ayden, którego styl wypływa z dźwięków, które określane są jako post-rock, ambient i progresja. Ayden to zatem przestrzeń i emocje, stopniowo i spokojnie budowane napięcie, rozładowywane skutecznie pełnymi werwy chwilami kulminacyjnymi. To również zaskakująca oraz przepełniona energią podróż instrumentalna, która może zainteresować wszystkich miłośników wrażeń post-rockowych.

26 lutego tego roku swoją premierę miała płyta debiutancka, pod tytułem: "Identity". Nagrano perkusję w poznańskim Perlazza Studio, w Nebula Studio zaś zarejestrowano gitary i bas, w stolicy, a miksem oraz masterem zajmował się Jakub Mańkowski, z gdańskiego SGP Studio.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na koncert zapraszamy Państwa już 15-go grudnia 2017 roku, do gdańskiego Wydziału Remontowego, znajdującego się przy Placu Solidarności 1. Zaczynamy o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl