Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Gdańsk Ska Jamboree

Gdańsk Ska Jamboree
 
Imprezę dedykujemy wszystkim tym, których serca potrafią bić z akcentem na czwartą oraz na drugą nutę taktu.
gdzie?Protokultura Klub Sztuki Alternatywnej
Niterów 29b, 80-864 Gdańsk
kiedy?25 listopada 2017 od 14:00
za ile?30 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na Gdańsk Ska Jamboree, czyli na pierwszą edycję imprezy. Na dwa wieczory listopadowe, wnętrza utrzymane na co dzień w stylu industrialnym - klubu Protokultura, w Gdańsku rozświetlą się gorącym słońcem znad Jamajki. Imprezę dedykujemy wszystkim tym, których serca potrafią bić z akcentem na czwartą oraz na drugą nutę taktu.

W programie:
O godzinie 14:00 odbędzie się pokaz dokumentalnego filmu, pt.: "Ska Delight", wyreżyserowanego przez Krzysztofa Gajewskiego. Kiedy film dobiegnie końca odbędzie się rozmowa z reżyserem oraz z Gośćmi. Poza tym kiermasz wydawnictw branżowych oraz rękodzielników, jak również pchli targ (wymiana i sprzedaż odzieży, płyt oraz różnych gadżetów).

A od godziny 18:00 koncerty: w Gdańsku, przy Pomorskiej 68, również w Gdańsku, w 3CITY Stompers, w Warszawie - The Bartenders, a także Żary - Las Melinas oraz Kłobuck - Cała Góra Barwinków.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Później zaprosimy Was na potańcówkę, na której muzykę wprost z winyli będą Wam serwowali: Rudie Sounds z Oslo, Dj Walda (Sound Systém Melody Boys - Hradec Kralove) i Pirate Rude Soundsystem z Ostravy. Zaczynamy 25-go listopada 2017 roku, o godzinie 14:00, bilety wstępu na wydarzenie są w cenie 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl