Gdańsk Motocross Show
Na usypanym specjalnie z tej okazji torze 800-metrowym będzie miało miejsce w sumie sześć wyścigów w kategoriach: młodzieżowców, zawodowców oraz amatorów.
Gdzie?
Plac Zebrań Ludowych
3 Maja, 80-513 Gdańsk
Kiedy?
6 lipca 2019 od 12:00
Za ile?
15 zł
Organizator
Gdański Auto Moto Klub

Gdańsk Motocross Show jest imprezą całodzienną o charakterze rodzinnego pikniku, której wydarzeniem głównym mają być wyścigi motocrossowe MX, koncert hip-hopowy, a także pokazy freestyle FMX. Gwiazdą wieczoru, podczas wspomnianego koncertu, będzie muzyk pochodzący z Trójmiasta - sam Kizo. Na imprezę zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 6-go lipca 2019 roku, na gdański Plac Zebrań Ludowych, przy ulicy 3-go Maja. Zaczynamy o godzinie 12:00, a bilety wstępu na wydarzenie są w cenie 15 złotych. Organizatorem jest natomiast Gdański Auto Moto Klub.

Na usypanym specjalnie z tej okazji torze 800-metrowym będzie miało miejsce w sumie sześć wyścigów w kategoriach: młodzieżowców, zawodowców oraz amatorów. Kibicom zaprezentuje się ok. pięćdziesięciu zawodników z naszego kraju oraz zza granicy.

To jednak nie wszystkie przygotowane dla Was atrakcje. Publikę bowiem rozgrzeją do czerwoności specjaliści od freestylu FMX. Damian Chyła oraz Artur Puzio zaprezentują widzom swe umiejętności, ale głównie tricki na motocyklach zapierające dech w piersi, jak miedzy innymi: frontflip, czy backflipy. A na deser nastąpi coś specjalnego dla miłośników muzyki hip-hop, bo na zakończenie naszego dnia będzie miał miejsce koncert: Qry i Zetha oraz Kizo.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Więcej, ponieważ w programie wydarzenia przewidziana jest strefa dla milusińskich, w której nie może zabraknąć miejsca przeznaczonego do niczym nieskrępowanej zabawy pod skrzydłami wykwalifikowanych animatorów, czy też strefa edukacyjna oraz oferta gastronomiczna, żeby nikt nie chodził głodny.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl