Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Gary Guthman Monday Jazz Club: special guest - Sasha Strunin - koncert

Gary Guthman Monday Jazz Club: special guest - Sasha Strunin - koncert
 
Wybór artystek został dokonany przez Gary Guthmana, który ma być tutaj gospodarzem, wokalistą, kompozytorem, a także głównym showmanem koncertów.
gdzie?Hotel Boss / Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss
Żwanowiecka 20, 04-849 Warszawa
kiedy?4 grudnia 2017 od 20:00
za ile?35 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się w granicach Monday Jazz Club Gary Guthman, Wigilia Jazzowa właśnie z Gary Guthmanem. Gościem zaś specjalnym będzie Sasha Strunin. Trębacz amerykański, jeden z najlepszych na całym świecie, postanowił, że otworzy klub autorski jazzowy w Hotelu Boss (Wschodnia Warszawa), a dokładniej w jego podziemiach. Witamy swoich drogich Gości w poniedziałki.

Drugie części wieczorów należały będą do młodych gwiazd polskiej jazzowej wokalistyki. Wybór artystek został dokonany przez Gary Guthmana, który ma być tutaj gospodarzem, wokalistą, kompozytorem, a także głównym showmanem koncertów. Będą mu towarzyszyć muzycy, którzy nie potrzebują żadnych rekomendacji, czyli Wojciech Gogolewski grający na fortepianie, Paweł Pańta, czyli bas, jak również Adam Lewandowski grający na perkusji.

Gary Guthman przyszedł na świat w Portland, w Oregonie, w Stanach Zjednoczonych i już w młodym wieku słynął ze swej technicznej wirtuozerii, z niezwykle oryginalnego brzmienia trąbki oraz z niepowtarzalnego talentu showmana. Był solistą i występował ze wszystkimi wielkimi orkiestrami na świecie. Zdobył nagrodę amerykańskich krytyków dla najlepszego muzyka. Koncerty rejestrowane przez reżysera Bogdana Żywka retransmitowane będą w RadioJazz (niedziela, godzina 20:00).

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Artysta razem ze swą podopieczną, nowym odkryciem jazzu, czyli Sashą Strunin w świąteczno-wigilijnym nastroju. Jest to wokalistka polska pochodzenia rosyjskiego, wychowanka Teatru Wielkiego, Poznań. Tam śpiewali rodzice Strunin - Igor solista-baryton i Vita Nikołajenko, czyli uwielbiany przez Krzysztofa Pendereckiego mezzosopran.

Na koncert zapraszamy Państwa już 4-go 2017 roku, do warszawskiego Hotelu Boss. Startujemy o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl