GAROU – Trasa koncertowa w JUBILEUSZ 20-lecia!

GAROU – Trasa koncertowa w JUBILEUSZ 20-lecia!
Garou to artysta pełen niespodzianek, to najbardziej urzekający i klimatyczny muzyk sceny francuskiej.
Gdzie?
Centralny Ośrodek Sportu Hala "Torwar"
Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa
Kiedy?
5 listopada 2018 od 19:00
Za ile?
139 zł

Garou - o tym artyście słyszeli już wszyscy! Znany, rewelacyjny i co najważniejsze, uwielbiany przez miłośników dobrej muzyki na całym świecie!

Czarujący Garou pojawi się już 5 listopada na scenie Hali Widowiskowej Torwar w Warszawie. Koncert odbędzie się z okazji jubileuszu dwudziestolecia pracy artystycznej wokalisty. Ze sceny popłyną największe przeboje charyzmatycznego muzyka. Oprócz koncertu w Warszawie, Garou wystąpi także we Wrocławiu, Lublinie, Zabrzu i Krakowie.

Garou to artysta pełen niespodzianek, to najbardziej urzekający i klimatyczny muzyk sceny francuskiej. Wokalista zaistniał w muzycznym świecie już pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Pojawienie się Garou na rynku muzycznym towarzyszyła rewolucja w obrębie zwyczajów, przyzwyczajeń i preferencji publiczności. Artysta złamał mnóstwo kanonów. Jego seksowny głos z nutką charakterystyczną dla romantycznego łamacza niewieścich serc zyskał natychmiast rzesze wielbicielek, którym po wysłuchaniu piosenek Garou serce biło zdecydowanie szybciej.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Muzyk sam o sobie wypowiada się niezwykle skromnie. Ma świadomość, że podbił listy przebojów. Twierdzi jednak, że to zasługa sprzyjającego mu losu. Często zaznacza, że pojawił się po prostu we właściwym miejscu, o właściwej porze. Cezurą w życiu artystycznym muzyka, było spotkanie z autorem słynnego musicalu zatytułowanym "Notre Dame de Paris", zacnym poetą - Lucem Plamondonem. Panowie spotkali się przypadkowo w Montrealu, w barze i spotkanie to zadecydowało o przyszłości młodziutkiego piosenkarza, który wówczas nie rozstawał się z gitarą. Upłynęło niewiele czasu, gdy urok oraz talent Garou przyczyniły się do nawiązania współpracy z ikonami francuskiej sceny Celine Dion oraz Rene Angelil.

Serdecznie zapraszamy na koncerty czarującego Garou! Już pod koniec 2018 Garou pojawi się na największych polskich scenach! Garou na żywo, tego nie można przegapić!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl