Gala Operowo-Operetkowa - koncert
Program koncertu obejmuje słynne sceny pochodzące z oper, jak między innymi: "Carmen", Lakme", "Opowieści Hoffmanna", "Rigoletto", a także wiele innych
Gdzie?
Polska Filharmonia Kameralna
Moniuszki St. 12, 81-829 Sopot
Kiedy?
30 marca 2019 od 19:00
Za ile?
70 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wyjątkową Galę Operowo-Operetkową w wykonaniu wspaniałych, wielce utalentowanych artystów z Grupy Operowej. Zatem Sonori Ensemble jest przebojowym koncertem, w trakcie którego usłyszą Państwo walce, czardasze, toasty, miłosne duety oraz arie, sceny operowe, a także operetkowe, jak również pieśni neapolitańskie, standardy jazzowe oraz popularne piosenki. Czeka na Państwa niepowtarzalna muzyczna podróż, wypełniona po brzegi emocjami i wzruszeniami.

Program koncertu obejmuje słynne sceny pochodzące z oper, jak między innymi: "Carmen", Lakme", "Opowieści Hoffmanna", "Rigoletto", a także wiele innych, jak również wiedeńskie przeboje operetkowe, na przykład: "Księżniczka Czardasza", "Wesoła wdówka", czy też "Zemsta nietoperza". Nie mogłoby zabraknąć wirtuozowskich popisów pianistycznych i słowa wiążącego. Galę wykonają artyści z Berlina, Pragi, Wrocławia oraz Krakowa. Będzie to zatem niezapomniany wieczór, na który serdecznie Was zapraszamy już 30-go marca 2019 roku,do sopockiej Polskiej Filharmonii Kameralnej, znajdującej się przy ulicy Moniuszki Stanisława 12. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 70 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl