Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Gala Ladies Fight Night pod Śnieżką

Gala Ladies Fight Night pod Śnieżką
 
W Karpaczu, w trakcie gali LFN zobaczyć będzie można dziesięć pojedynków w formule K-1 i MMA.
gdzie?Hotel Gołębiewski
Karkonoska 14, 58-540 Karpacz
kiedy?17 grudnia 2016 od 19:00 do 22:00
organizatorHotel Gołębiewski w Karpaczu

Hotel Gołębiewski w Karpaczu stanie się areną Gali Ladies Fight Night. Tym razem odbędzie się ona wśród cudnych karkonoskich pejzaży 17 grudnia od godziny 19:00 do 22:00. To już czwarta odsłona tego spektakularnego, sportowego widowiska. Tym razem nosi ona nazwę „Fortuna Dies Natalis”. Zarząd pierwszego, europejskiego żeńskiego stowarzyszenia sportów walki zaprasza fanów K-1 i MMA do wspólnego celebrowania jubileuszu organizacji, który odbędzie się w Hotelu Gołębiewski, malowniczym miejscu położonym na wysokości ośmiuset metrów nad poziomem morza.

W Karpaczu, w trakcie gali LFN zobaczyć będzie można dziesięć pojedynków w formule K-1 i MMA. W klatkoringu zjawią się utalentowane, młode zawodniczki z Polski oraz z zagranicy. W harmonogramie imprezy pojawią się znane nazwiska, wśród nich będzie:

*Monika Bohn,
*Patrycja Krawczyk,
*Katarzyna Biegajło,
*Weronika Zygmunt,
*Annisa Haddaoui,
*Katarzyna Sadura,
oraz Martyna Czech.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

Przed swą publicznością zadebiutuje w kategorii: zawodowy klatkoring, uczennica z Akademii Sztuk Walki pod patronatem Pawła Krażewskiego, mieszkanka Karpacza - Natalia Baczyńska.

Miłośnicy MMA z niecierpliwością czekają na walkę wieczoru, podczas której na arenie pojawi się Agnieszka Niedźwiedź - młoda, jedna z niezwykle uzdolnionych zawodniczek MMA.

Wszystkich tych, którym nie uda się dotrzeć na widownię, organizatorzy zapraszają na www.lfn.com.pl. Galę Ladies Fight Night "Fortuna Dies Natalis” tak jak i poprzednie imprezy organizacji - można będzie śledzić bezpłatnie online. Muzyczne atrakcje serwować będzie gwiazda wieczoru - znany raper Sobota. Zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl