Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Gala Kultury i Prapremiera Widowiska "Zaja"

Gala Kultury i Prapremiera Widowiska "Zaja"
 
„Zaja” to multimedialne widowisko muzyczno - taneczne, wykorzystujące światło i projekcję kinową.
gdzie?Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
kiedy?26 listopada 2016 od 18:00
za ile?5 zł
organizatorRegionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu

Kołobrzeskie Regionalne Centrum Kultury, ul. Solna 1 zaprasza na niezwykłe wydarzenie artystyczne Galę Kultury. Impreza odbędzie się 26 listopada 2016 roku, punktualnie o 18:00.

Podczas uroczystego wieczoru nastąpi podsumowanie rocznej działalności Regionalnego Centrum Kultury imienia Zbigniewa Herberta. Część oficjalna to wstęp do prawdziwej uczty dla miłośników teatru. Po galowych przemowach i podsumowaniach organizatorzy zapraszają na prapremierę widowiska taneczno-teatralnego pod tytułem „Zaja”. Spektakl reżyserowany jest przez Kamila Raahi.

"Zaja" to efekt pięcioletniej pracy Wedance - Dziecięcego Teatru Tańca. Grupa składa się z trzydziestu pięciu młodych artystów. Choreografia opracowana przez instruktorów Wedance to taneczne układy spojone fabułą. Mają charakter musicalowy, teatralny. „Zaja” to multimedialne widowisko muzyczno - taneczne, wykorzystujące światło i projekcję kinową. Zapowiada się na przedstawienie wypełnione blaskiem, kolorem, egzotyką. To portret industrialnego świata, w którym bezwzględnie rządzi zniewolenie, strach oraz życie w kieracie systemu. Poznamy losy dziewczynki, która nie zrezygnowała z marzeń. Będziemy świadkami jej podróży do zagadkowego świata, gdzie ujawni się jej moc. Energia, dzięki której będzie mogła służyć pomocą innym ludziom i wskazywać im drogę w poszukiwaniu szczęścia.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl