Gabriel Niedziela Quartet - koncert
Gabriel Niedziela jest gitarzystą jazzowym oraz absolwentem Instytutu Jazzu na Akademii Muzycznej, znajdującej się w Katowicach
Gdzie?
Harris Piano Jazz Bar w Krakowie
Rynek Główny 28, 31-010 Kraków
Kiedy?
25 sierpnia 2018 od 21:30
Za ile?
25 zł

Gabriel Niedziela jest gitarzystą jazzowym oraz absolwentem Instytutu Jazzu na Akademii Muzycznej, znajdującej się w Katowicach. W roku 2006 zdobył także dyplom stopnia drugiego Państwowej Szkoły Muzycznej, znajdującej się w Rybniku. Jest przedstawicielem młodego pokolenia rodziny Niedzielów. Do swych indywidualnych osiągnięć zaliczyć może, między innymi: miejsce drugie w Mistrzowskim Konkursie Jazzowych Gitarzystów w Warszawie, czyli Guitar City, rok 2007, czy wyróżnienie na Piątym Międzynarodowym Konkursie Jazzowej Improwizacji, Katowice, rok 2010, a także wyróżnienie na Pierwszym Konkursie imienia Jarka Śmietany, Kraków, rok 2015. Razem ze swym kwartetem koncertują w Polsce, jak również poza jej granicami.

Współpracował, między innymi z muzykami, jak: Leszek Możdżer, Maria Schneider, Jacek Niedziela-Meira, Wojciech Niedziela, Piotr Baron, Łukasz Żyta, Paweł Tomaszewski, Paweł Dobrowolski, Adam Kowalewski, Bogdan Hołownia, czy też Grzegorz Nagórski.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 25-go sierpnia 2018 roku, do krakowskiego Harris Piano Jazz Baru, znajdującego się przy Rynku Głównym 28. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:30, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl