Gabinet. Komedia politycznie niepoprawna. Spektakl premierowy!

Gabinet. Komedia politycznie niepoprawna. Spektakl premierowy!
To sprawa jakże pilna! Premier Polski ma ogromny problem. Niestety z samą sobą.
Gdzie?
Centrum Zarządzania Światem
Stefana Okrzei 26, 03-710 Warszawa
Kiedy?
19 czerwca 2019 od 20:00
Za ile?
35 zł
Organizator
Centralna Spółdzielnia Komediowa

Kolejna komedia od twórców "Wniebowziętych"! Teraz zamiast stewardess pojawi się na naszej scenie Pani Premier ze swoją terapeutką...

To sprawa jakże pilna! Premier Polski ma ogromny problem. Niestety z samą sobą. Zatem Premier Julia Zawadka wręcz musi bronić swego gabinetu przez votum nieufności płynącym z sejmu. Alby ziścić swoje plany, musi ona najpierw zaufać samej sobie. Może z pomocą przyjdzie Kasia Cieplak ze swoimi bardzo niepoprawnymi metodami? Może jednak w tej szalonej terapeutycznej sesji maczała swe paluszki opozycja? Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wizytę w naszym Gabinecie, w którym polityka zamieszana jest z terapią, a sejm z nocnym klubem, natomiast władza ze śmiechem.

Teksem zajął się Maciej Kaczyński, a reżyserią Albert Osik. W obsadzie zobaczą Państwo: Monikę Nowogrodzką, w roli Pani Premier Julii Zawadki i Ewę Ostrowską - Kunert, w roli Terapeutki Kasi Cieplak.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Zapraszamy już 19-go czerwca 2019 roku, do warszawskiego Centrum Zarządzania Światem, znajdującego się przy ulicy Stefana Okrzei 26. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych. Organizatorem jest natomiast Centralna Spółdzielnia Komediowa.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl