Funky Kleks - piosenki z filmów o Panu Kleksie
Nowy projekt, o nazwie: "Funky Kleks" powstał, by oddać hołd muzyce filmowej, pochodzącej z filmów o uwielbianej postaci: Panu Kleksie.
Gdzie?
Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
Kiedy?
24 kwietnia 2019 od 20:00
Za ile?
35 zł
Organizator
Stary Klasztor

"Akademia Pana Kleksa" to kultowa już ekranizacja bardzo cenionej książki, autorstwa Jana Brzechwy, noszącej ten sam tytuł. Podobnie było z kolejnymi częściami, noszącymi tytuły: "Podróże Pana Kleksa" i "Pan Kleks w Kosmosie", które wychowały można powiedzieć, całe pokolenia naszych rodaków. Nie mniej kultowa stała się również muzyka pisana do tych filmów. Utwory autorstwa Andrzeja Korzyńskiego to doskonałe kompozycje, które są jednym z milowych kamieniw krajowej rozrywkowej muzyce. Sympatyków postaci słynnego Pana Kleksa oraz muzyki z filmów zapraszamy już 24-go kwietnia 2019 roku, do wrocławskiej Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze, znajdującej się przy ulicy Purkyniego J. E. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych. Koncert pod nazwą "Funky Kleks" na pewno uszczęśliwi Wszystkich miłośników bajki.

Nowy projekt, o nazwie: "Funky Kleks" powstał, by oddać hołd muzyce filmowej, pochodzącej z filmów o uwielbianej postaci: Panu Kleksie. To świetne kompozycje, a można je grać oraz odbierać bardzo poważnie i całkiem na serio. To muzyczny projekt założony przez basistę wrocławskiego Wojtka Bergandera, który do współpracy zaprosił najlepszych muzyków z Wrocławia.

Skład zespołu przedstawiamy poniżej: Anna Malek - wokal, Maciej Mazurek - gitara, Piotr Świętoniowski - klawisze, Wojciech Bergander - basowa gitara oraz Jarosław Korzonek - perkusja.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl