Fu Manchu - koncert
Kolejne lata stały się szeregiem świetnie przyjętych płyt, a także trasy, między innymi z: White Zombie, Kyuss, Marylinem Mansonem i P.O.D.
Gdzie?
Pogłos Sala Główna
Burakowska 12, 01-066 Warszawa
Kiedy?
13 marca 2018 od 20:00
Za ile?
65 zł
Organizator
Agencja Artystyczna "Go Ahead" w Poznaniu

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert zespołu Fu Manchu, który niezaprzeczalnie jest jednym z tych, definiujących gatunek zwany stoner rockiem. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęli w roku 1985 w Kalifornii, za czasów Prezydenta Reagana. Byli wówczas zespołem hardcore punkowym i występowali jako Virulence. Muzycy po dziś dzień z miłą chęcią odwołują się do swych korzeni hardcore'owo-surferskich. Tworzyli pierwszy skład w następującym wydaniu: Ken Pucci - wokalista, Scott Hill - gitarzysta, Mark Abshire - basista, Ruben Romano - perkusista.

Pierwsza płyta długogrająca Fu Manchu, pod tytułem: "No One Rides For Free", ujrzała dzienne światło w roku 1994. Odpowiedzialny za jej produkcję był Brant Bjork, który w tamtym czasie był jednocześnie perkusistą Kyuss. W roku 1995 skład poszerzył również Brad Davis. W roku 1996 odbyła się premiera trzeciego krążka, pod tytułem: "In Search Of", a do składu zespołu dołączył Brant Bjork oraz Bob Balch.

Kolejne lata stały się szeregiem świetnie przyjętych płyt, a także trasy, między innymi z: White Zombie, Kyuss, Marylinem Mansonem i P.O.D. 2002 rok przyniósł zmianę za perkusją z Bjorka na Scott'a Reeder'a. Wówczas również skład się ostatecznie ukonstytuował, w którym zespół Fu Manchu koncertuje i nagrywa po dziś dzień, czyli: Scott Reeder na perkusji, Brad Davis na gitarze basowej, Bob Balch na gitarze i Scott Hill wokal i gitara.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Nowy, już 12-sty studyjny album zespołu Fu Manchu, pt.: "Clone Of The Universe" został nagrany razem z Alexem Lifesonem (Rushem) ukazał się 9-go lutego tego roku. Wg zapowiedzi samych muzyków brzmienie nowego albumu jest cięższe niż dotychczas. Macie Państwo jedyną szansę, żeby usłyszeć premierowe piosenki już w marcu tego roku.

Zapraszamy na koncert Fu Manchu, który odbędzie się 13-go marca 2018 roku, w warszawskim Pogłosie, Sali Głównej, znajdującym się przy ulicy Burakowskiej 12. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 65 złotych. Organizatorem koncertu natomiast jest Agencja Artystyczna "Go Ahead", mieszcząca się w Poznaniu.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl