FRH prezentuje: Operators + Ogdens

FRH prezentuje: Operators + Ogdens
W tym roku, w kwietniu ukazała się długo oczekiwana pierwsza płyta zespołu, nosząca tytuł: "Blue Wave".
Gdzie?
Klub Re
Świętego Krzyża 4, 31-027 Kraków
Kiedy?
8 września 2019 od 20:00
Za ile?
25 zł

Operators: formacja założona została w roku 2013 dzięki Danowi Boecknerowi (Wolf Parade, Divine Fits, czy Handsome Furs). Artysta odpowiedzialny był za wokal i grę na gitarze oraz na sentyzatorach, natomiast Sam Brown obsługuje perkusję (New Bomb Turks i Divine Fits), zaś skład swoją jakże charakterystyczną elektroniką uzupełni devojka.

W tym roku, w kwietniu ukazała się długo oczekiwana pierwsza płyta zespołu, nosząca tytuł: "Blue Wave". Album został wyprodukowany przez Grahama Walsha (METZ, Alvvays, czy też Viet Cong), natomiast większość materiału zarejestrowana została na pustkowiu w dziewiętnastowiecznej zabytkowej stodole (południowe Ontario). Z biegiem lat Dan Boeckner ujawniał swoje upodobania do różnorodnych brzmień, które to ostatecznie doprowadziły artystę, by skupił się na nowym projekcie analogowo post-punkowym. Taka kolej rzeczy wcale nie powinna zadziwiać jeżeli fani prześledzą synth'owe wątki, jakie od początku wnosiły do Wolf Parade, przez surowe, brzmienie elektroniczne od Handsome Furs, po obecny, taneczny i organiczny styl Operators.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 8-go września 2019 roku, do krakowskiego Klubu Re, znajdującego się przy ulicy Świętego Krzyża 4. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl