Franciszek Pospieszalski Sextet - koncert
Skład formacji jest niekonwencjonalny, zaś inspiracje sięgają od klasycznej muzyki przez rockową, czy jazz, a także improwizowaną muzykę.
Gdzie?
Klub Alchemia w Krakowie
Estery 5, 31-056 Kraków
Kiedy?
2 października 2019 od 21:00
Za ile?
30 zł

Franciszek Pospieszalski Sextet - jest wyjątkową mieszanką muzyków polskich młodego pokolenia, jacy w swoich poszukiwaniach nowych inspiracji, a także w celu poszerzenia horyzontów wyjechali, by studiować na Rhythmic Music Conservatory (Kopenhaga).

Skład formacji jest niekonwencjonalny, zaś inspiracje sięgają od klasycznej muzyki przez rockową, czy jazz, a także improwizowaną muzykę. Franciszek Pospieszalski w swoich kompozycjach pozwolił zawrzeć polską duszę, niecierpiącą zwłoki ciekawość świata i bezkompromisowość, w brzmieniach niekiedy nawet niełatwych, czy też kontrowersyjnych tej sześcioosobowej grupy. Można powiedzieć, iż formacja składa się z dwóch trio, co daje drapieżne brzmienie przez dwa perkusyjne zestawy, dwa saksofony, kontrabas oraz nord electric piano.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 2-go października 2019 roku, do rakowskiego klubu Alchemia, znajdującego się przy ulicy Estery 5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl