Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Four Year Strong- koncert

Four Year Strong- koncert
 
Grupa Four Year Strong, to grupa punkowa pochodząca z Massachusetts.
gdzie?Klub Hydrozagadka w Warszawie
11 Listopada 22, 03-436 Warszawa
kiedy?14 czerwca 2017 od 20:00
za ile?55 zł
organizatorAgencja Artystyczna "Go Ahead" w Poznaniu

Z wielką przyjemnością wraz z Agencją Go Ahead, zapraszamy Państwa na koncert zespołu Four Year Strong! Już 14.06.2017 roku zespół da koncert w Warszawie w Klubie Hydrozagadka.

Grupa Four Year Strong, to grupa punkowa pochodząca z Massachusetts. Znają się od czasów średniej szkoły i od tamtego momentu razem tworzą, czego owocem było wydanie debiutanckiej EP-ki "It's our time" w roku 2005. Ich pierwsze Ep-ki wydawane były w bardzo małych ilościach, gdyż zespół robił to na własną rękę. Dopiero podczas pracy przy krążku "Rise or Die Trying", krążek długogrający, podjęli się współpracy z wytwórnią o nazwie I Surrender Records. Na chwilę obecną nagrali już 6 płyt, co jest bardzo dobrym wynikiem.

Ponadto ich albumy w USA, zajmowały bardzo dobre pozycje w zestawieniach muzycznych w gatunku w jakim tworzą. Dziesiątki razy grali na żywo. Mogą się pochwalić występami z takimi gwiazdami jak: Bring Me The Horizon, Blink-182, Cancer Bats czy You Me At Six. Często zmieniali skład grupy, eksperymentowali z muzyką, nie mniej jednak to, co tworzą, wciąż nazywa się "agresywnym, ale wesołym punkiem". Już 14 czerwca 2017 roku będziecie mieli wspaniałą okazję, by przekonać się jak zespół Four Year Strong brzmi podczas koncertu na żywo!

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Przed gwiazdą główną, jako support wystąpi CF98! Jest to polski zespół punk rockowy i punk popowy, który na polskiej scenie muzycznej gra już od trzynastu lat!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl