Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Folkowo Bemowo: Ulyanica

Folkowo Bemowo: Ulyanica
 
Piosenki formacji Ulyanica są przepełnione wręcz niezwykłymi opowieściami, traktującymi o życiu oraz o zwyczajach mieszkańców Polesia.
gdzie?Bemowskie Centrum Kultury - Sala Koncertowa / Szkoła Podstawowa nr 82
Górczewska 201, 01-461 Warszawa
kiedy?20 stycznia 2018 od 19:00
za ile?20 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na podróż magiczną, która odbędzie się na Polesie białoruskie. Naszym przewodnikiem zaś będzie etno-jazzowy zespół, o nazwie Ulyanica. Odbędzie się również premiera warszawska albumu "Viasna". Ulyanica jest postacią niezwykłą, wywodząca się z tradycji folkloru białoruskiego. Dziecko lasów, pól oraz mokradeł, uśmiechnięta, mała dziewczynka, która odważnie oraz śmiało patrzyła daleko przed siebie.

Piosenki formacji Ulyanica są przepełnione wręcz niezwykłymi opowieściami, traktującymi o życiu oraz o zwyczajach mieszkańców Polesia. Proste i chwytające za serca melodie, zawiłe tance, przepiękne i niemalże zapomniane pieśni tradycyjne. A wszystko to wzbogacone wręcz perfekcyjnie nowoczesnymi środkami ekspresji. Zjawiskowa muzyka, pochodząca wprost z życia dawanych ludów, wybrzmiewa i ożywa w autentycznym, nietkniętym przez czas emocjonalnym żywiole.

Ulyana Hedzik to liderka zespołu. Pochodzi ona z Polesia i jest wokalistką, kompozytorką oraz skrzypaczką, a także absolwentką Muzycznej Akademii, miasta Poznań. Jej towarzysze to: Tomasz Sołtys, który gra na fortepianie, Adam Zagórski grający na perkusji, Roman Chraniuk grający na kontrabasie, Patryk Rynkiewic, który gra na flugelhornie i na trąbce.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Warsztaty odbędą się już 20-go stycznia 2018 roku, w warszawskim Bemowskim Centrum Kultury, na Sali Koncertowej. Rozpoczynamy o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl