Folkowo Bemowo: Radical Polish Ansambl – warsztaty muzyczne

Folkowo Bemowo: Radical Polish Ansambl – warsztaty muzyczne
Radical Polish Ansambl opiera się to na potencjale twórczym oraz profesjonalnych, wieloletnich doświadczeniach członków zespołu.
Gdzie?
Bemowskie Centrum Kultury
Górczewska 201, 01-459 Warszawa
Kiedy?
22 lutego 2020 od 12:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo - Artbem

Idea, która przyświeca Radical Polish Ansambl to próba odnalezienia wspólnego mianownika dla kompozycji współczesnej, a także pierwotnych wiejskich wykonawczych technik. Wyjątkowe tworzenie syntezy tylko pozornie nieprzystających elementów muzycznych. Radical Polish Ansambl opiera się to na potencjale twórczym oraz profesjonalnych, wieloletnich doświadczeniach członków zespołu.

Jednak istnieją techniki oraz sposoby, żeby tenże potencjał wyzwolić z ciał i głosów amatorów. Wspólne działania, na które składają się proste dźwiękowe gesty może doprowadzić, przy odpowiednim prowadzeniu, do powstania złożonego dzieła muzycznego.

Radical Polish Ansambl serdecznie zaprasza wszystkich, nieważne w jakim wieku, jakich ciekawi tworzenie muzyki nowatorskiej do wspólnej, dźwiękowej intrygującej zabawy oraz kompozytorskiej kreacji. Wspólnie stworzymy z Państwem utwór, który wykonany zostanie podczas wieczornego koncertu.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 22-go lutego 2020 roku, do warszawskiego Bemowskiego Centrum Kultury, znajdującego się przy ulicy Górczewskiej 201. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:00 i jest bezpłatne. Organizatorem imprezy jest Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo - Artbem.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl