Folkowo Bemowo: CzessBand - koncert
Grają oni niezwykle żywiołowo oraz z wielkim ładunkiem pozytywnych emocji, zaś każdy koncert grupy przemieni się w zabawę wielopokoleniową i niczym nie skrępowaną.
Gdzie?
Bemowskie Centrum Kultury
Górczewska 201, 01-459 Warszawa
Kiedy?
21 września 2019 od 19:00
Za ile?
20 zł
Organizator
Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo - Artbem

CzessBand jest kapelą warszawską, która gra akustycznie muzykę zainspirowaną folklorem miejskim z całego niemalże świata. Jak mówią o sobie sami: Żyjemy tutaj oraz teraz, posiadamy internet, empetrójki, komórki, a także niczym nieograniczony dostęp do różnorakiej muzyki, pochodzącej z dowolnych zakątków kuli ziemskiej. Program obejmuje występy artystów, którzy starają się i to z dużym powodzeniem, udowadniać, iż warszawski folklor jest muzyką o licznych wpływach światowych. Nie szukając daleko - apaszowskie tanga swoje korzenie mają w Argentynie, zaś polka galopka ma je w Czechach.

Doskonale, czy bez skrępowania CzessBand czerpie z licznych stylów oraz gatunków. I tak z bluegrassu czerpią driver, zaś z Bałkanów biorą piękne melodie, a z Węgier przytup, a z Warszawy życiową energię, ale również tradycję i bogactwo dobrze Wam znanych szlagierów, a z Bliskiego Wschodu zakręcone, orientalne tematy. Poza tym grają oni niezwykle żywiołowo oraz z wielkim ładunkiem pozytywnych emocji, zaś każdy koncert grupy przemieni się w zabawę wielopokoleniową i niczym nie skrępowaną.

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie 21-go września 2019 roku, do Bemowskie Centrum Kultury, w Warszawie, przy ulicy Górczewskiej 201. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl