Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Folk Metal Night Gdańsk - koncert

Folk Metal Night Gdańsk - koncert
 
Wydarzenie będzie miało miejsce w Mechanicznej Pomarańczy i rozpocznie się o godzinie 19:00.
gdzie?Mechaniczna Pomarańcza
Do Studzienki 61, 80-227 Gdańsk
kiedy?18 listopada 2017 od 19:00
za ile?25 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na pierwszą edycję Folk Metal Night, która odbędzie się w mieście Gdańsk już 18-go listopada 2017 roku. Wydarzenie będzie miało miejsce w Mechanicznej Pomarańczy i rozpocznie się o godzinie 19:00. Bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Specjalnie dla Państwa w ten wyjątkowy wieczór zagrają:
Morhana, czyli formacja która gra folk metal. Łączą ze sobą ciężkie i melodyjne dźwięki, czym starają się osiągnąć równowagę pomiędzy folkowa muzyką, a tym ostrym metalem, jednak nie całkiem pozbawionym charakteru.

Runika to formacja, która charakteryzuje się damskim charyzmatycznym wokalem. Grają melodie zainspirowane folkiem w metalowej, mocnej oprawie. Łączą ze sobą na scenie mistycyzm oraz energię pochodzącą od czterech żywiołów. Tym samym przenoszą swoich fanów do czasów, kiedy na porządku dziennym były bitwy epickie, sute biesiady przy ognisku, tajemnice znajdujących się w posągach, a także niezwykłe istoty, które mogą skryć się w tajemniczych i strasznych lasach.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Nyja - to z kolei zespół folk metalowy, który gra muzykę zainspirowaną słowiańskim dorobkiem kulturowym. Starają się połączyć w jedną całość brzmienia współczesne w gatunkach heavy, black, czy też trash z wykonywanymi na lirze korbowej kompozycjami, które z kolei mają przenieść słuchaczy jakieś tysiąc lat do tyłu. Nazwa zespołu wzięła się z panteonu słowiańskiego, tak zwanego: długoszowego Nyja. Jest to bóstwo z podziemi, jak również z zaświatów. Testy grupy nawiązują często do pradawnych tradycji, do obyczajów wówczas panujących, a także zagrzewają do prowadzenia bitew i krzepią wszystkich do tego by świętować, a w ręku trzymać róg z zacnym trunkiem.

The Windmill - formacja pochodzącą z miasta Gdańsk, która o sobie samych mawia, że są Windmill i robią młyn. Po prostu. To z pewnością młoda krew folk metalowa.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl