Fisz Emade Tworzywo - koncert
Bracia Waglewscy tym razem sięgną do tygla muzycznego z lat osiemdziesiątych, zainspirowani muzyką disco, ale również rockiem, tak klasyczną Americaną, jak również krautrockiem.
Gdzie?
Opera Leśna
Moniuszki St. 12, 81-829 Sopot
Kiedy?
8 czerwca 2019 od 20:30
Za ile?
50 zł

Po sukcesach ostatnich płyt, pod nazwami: „Drony i Mamut” oraz „Numer 1” zespół Fisz Emade Tworzywo jest jedną z ważniejszych formacji na rynku polskim fonograficznym. Wracają zatem z nową płytą, noszącą tytuł: „Radar”. Bracia Waglewscy tym razem sięgną do tygla muzycznego z lat osiemdziesiątych, zainspirowani muzyką disco, ale również rockiem, tak klasyczną Americaną, jak również krautrockiem. Ze swych inspiracji potrafią wydobywać własne, niepowtarzalne oraz charakterystyczne brzmienie.

Znajdą Państwo tutaj utrzymywane w klimatach z lat osiemdziesiątych bity, czyli mocne rockowe solo oraz dźwięki syntezatorowe, które w rękach wspaniałych muzyków, pochodzących z grupy Tworzywo oczarowują swym niezwykłym klimatem retro. Taka autorska interpretacja muzyki z lat osiemdziesiątych zabierze nas w przepiękną i sentymentalną podróż. Jest to „muzyka drogi“, która z jednej strony potrafi dać wytchnienie, zaś z drugiej umie nas zmusić, by wyostrzyć zmysły. By nastawić odpowiednio swój własny "radar". Melancholijna, jednak także ironiczna. Opowiada miłosna historię w niezwykle trudnych, niepewnych oraz rozpolitykowanych czasach. Autor tekstów jest zazwyczaj Bartek „Fisz” Waglewski. Natomiast za ścieżkę dźwiękową niezmiennie odpowiada Piotr „Emade” Waglewski.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 8-go czerwca 2019 roku, do sopockiej Opery Leśnej, znajdującej się przy ulicy Moniuszki Stanisława 12. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:30, a bilety wstępu kosztują 50 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl