Fisz Emade Tworzywo - koncert
Fisz Emade jako pierwszy zespół na tak wysokim poziomie wprowadził miękkie brzmienia oraz miękkie teksty do polskiego hip-hopu, swego czasu nawiązujące klimatycznie do Native Tongues.
Gdzie?
Klub Palladium
Złota 9, 00-019 Warszawa
Kiedy?
14 kwietnia 2019 od 20:00

Formację tworzą: Piotr i Bartek Waglewscy, którzy prywatnie są braćmi rodzonymi, zaś zawodowo stworzyli duet wokalistoraper vs. producent. Od roku 2001 wydali dziewięć albumów, które są utrzymane w stylu hiphopowym bądź okołohiphopowo-elektrycznym. Fisz Emade jako pierwszy zespół na tak wysokim poziomie wprowadził miękkie brzmienia oraz miękkie teksty do polskiego hip-hopu, swego czasu nawiązujące klimatycznie do Native Tongues. Od tamtej pory po dziś dzień bracia ciągle prowadzą różnego rodzaju eksperymenty, jednak starają się, aby wszelakie wynalazki wychodzące spod ich skrzydeł łączył jeden składnik, a mianowicie: zaangażowanie oraz jak najwyższa jakość. Natomiast w koncertowej wersji występują bracia, pod nazwą: Fisz Emade Tworzywo wspierani świetnymi muzykami.

Ich poprzedni album, noszący tytuł: "Mamut", został wydany w roku 2014 i jest on jednym z największych dokonań grupy. Dwa lata od premiery platynowej płyty "Mamut" zespół wraca z zupełnie nowym krążkiem. 21-go października 2016 roku ukazała się płyta, pod tytułem: „Drony”. Jest to opowieść traktująca o samochodach, komputerach, telefonach oraz o dronach, czyli wynalazkach, które z całą pewnością ułatwiają ludziom życie. Jednakże nie należy zapominać, iż wynalazki te zbyt często używane mogą Was wepchnąć do świata iluzji, neurozy, oderwać od przyrody, mogą uzależniać od siebie, a nawet zabić!

9-go marca 2018 roku ukazał się album dwupłytowy, pod tytułem: „Numer 1”, zawierający dwadzieścia dwa utwory, które zostały specjalnie wyselekcjonowane przez Fisz Emade Tworzywo, a także zremasterowane dzięki Jackowi Gawłowskiemu. To wydawnictwo, które podsumowuje działalność formacji w latach od 2000 do 2011. Podsumowanie pierwszego etapu twórczości artystycznej braci Waglewskich, inaczej mówiąc hip hopowego okresu ich działalności.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 14-go kwietnia 2019 roku, do warszawskiego Klubu Palladium, znajdującego się przy ulicy Złotej 9. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl