Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Fisz Emade Tworzywo

Fisz Emade Tworzywo
 
Od roku 2001 spod ich muzycznego pióra wyszło aż dziewięć albumów utrzymanych w hiphopowej oraz hiphopowo-eklektycznej stylistyce.
gdzie?Teatr Szekspirowski
Bogusławskiego W. 1, 80-826 Gdańsk
kiedy?25 listopada 2017 od 20:00
za ile?65 zł

Formacja FISZ EMADE TWORZYWO zagra w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku materiał z ostatniego albumu zatytułowanego DRONY. Ten jeden z najistotniejszych zespołów na rynku fonograficznym w Polsce wystąpi w Teatrze Szekspirowskim już 25 listopada.

Od roku 2001 spod ich muzycznego pióra wyszło aż dziewięć albumów utrzymanych w hiphopowej oraz hiphopowo-eklektycznej stylistyce. Są prekursorami wprowadzenia w polski hip-hop miękkich brzmień oraz miękkich tekstów. Stylistyką nawiązują do klimatów formacji Native Tongues, a działania artystyczne w tym temacie charakteryzuje niezwykle wyśrubowany poziom artystyczny. Od momentu debiutu, aż po dzień dzisiejszy, bracia stale oscylują wokół eksperymentu. Starają się, by wszystkie wynalazki muzyczne oraz aranżacyjne cechował jeden wspólny mianownik - mocne zaangażowanie oraz wysoka jakość artystyczna. W koncertowych odsłonach formacja FISZ EMADE TWORZYWO pokazuje się w otoczeniu świetnych muzyków.

Album Mamut wydano w 2014 roku i bardzo szybko nazwano go jednym z najistotniejszych dokonań grupy. Nagrodzony został przez wielu muzycznych dziennikarzy mianem Płyty Roku. Album stał się Platynową Płytą, laureatem Fryderyka z 2015 roku. Album wygrał w kategorii Alternatywa/Indie/Elektronika.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

21 października 2016 roku grupa FISZ EMADE TWORZYWO powróciła z nowym albumem zatytułowanym Drony, który już miesiąc po premierze zyskała pozycję Złotej Płyty, która szybko przekształciła się w status Albumu Platynowego. Wszystkie kawałki promujące płytę stale okupują podium list przebojów. Zespół zorganizował już ponad dwieście koncertów na krajowych oraz zagranicznych scenach. FISZ EMADE TWORZYWO przyzwyczaili publiczność do tego,że bilety na ich koncerty rozchodzą się na pniu, w ekspresowym tempie. Dlatego warto zainteresować się koncertem w Teatrze Szekspirowskim już dziś, ponieważ jutro może być już za późno! Zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl