Fink - koncert
Krążki, jak między innymi: „Perfect Darkness”, „Resurgam” i „Hard Believer” w kraju oraz na całej kuli ziemskiej okazały się bestsellerami.
Gdzie?
Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
Kiedy?
6 listopada 2019 od 20:00
Za ile?
85 zł

Fink jesienią wraca do Polski na aż dwa koncerty: 6-go listopada w Starym Meneżu (Gdańsk) i 8-go listopada w Klubie Palladium (Warszawa).

Formacja, jaką prowadzi jedna z ciekawszych osobowości muzycznych, czyli Fin Greenalla, od wielu lat ma wiernych fanów nad Wisłą. Brytyjczycy związani z Ninja Tune (wytwórnia) w swojej muzyce potrafią połączyć najróżniejsze inspiracje: zaczynając od trip hopu poprzez tradycję bluesa, soulu oraz folku aż po alternatywny rock.

Krążki, jak między innymi: „Perfect Darkness”, „Resurgam” i „Hard Believer” w kraju oraz na całej kuli ziemskiej okazały się bestsellerami. Jednak warto pamiętać, iż Fin poza swym projektem autorskim zdobył również, jako autor utworów dla innych artystów, jak: Banks, John Legend oraz Amy Winehouse. Śpiewał gościnnie także na krążkach Blu Mar Ten i Bonobo. To niezwykła wręcz pasja Greenalla oraz jego charyzma sceniczna są źródłem wielkiej popularności Fink, ale tego sukcesu nie mogłoby być bez towarzyszących mu muzyków wręcz znakomitych. Artysta myśli, że w formacjach, jakie grają razem przez długi czas, wytworzyć może się rodzaj telepatii, a oni z całą pewnością ją wykorzystują. Maja również radykalnie inne muzyczne gusta, co tylko paradoksalnie trzyma ich razem w sposób zdrowy. Obóz Finka jest oparty na lojalności przede wszystkim , bo lubią oni budować prawdziwą grupę, która funkcjonuje niczym rodzina. Tak tłumaczy fenomen zespołu jej lider. Taką zażyłość oraz zgranie widać szczególnie podczas koncertów niczym rodzina. W trakcie występów świetni instrumentaliści kreują coś na kształt aury niezwykłego rytuału, zaś intensywne emocje oraz radość z tworzenia dobrej muzyki umieją także współdzielić z publiką.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na trasę koncertową po Polsce zespół Fink z całą pewnością szykuje niejedną dla Państwa niespodziankę, bo w listopadzie zaprosimy was do Warszawy i do Gdańska.

Na najbliższy koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 6-go listopada 2019 roku, do gdańskiego Starego Meneża, znajdujące się przy ulicy Juliusza Słowackiego 23. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 85 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl