Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Fink - koncert

Fink - koncert
 
Jest to artysta posiadający jeden z najciekawszych głosów męskich w ostatnim czasie.
gdzie?Stocznia Klub B90
Doki 1, 80-958 Gdańsk
kiedy?16 września 2017 od 18:00
za ile?79 zł

Klub Stodoła oraz Live Nation prezentują Państwu bardzo serdecznie zespół Fink, który wraca do Polski i zagra dla Was cztery koncerty. Po wielkim sukcesie oraz wyprzedanych koncertach w kraju Fink powraca do swych polskich fanów.

Ukrywający się pod artystycznym pseudonimem "Fink" - w rzeczywistości Fin Greenall jest to autor tekstów, Brytyjczyk, gitarzysta, Dj i producent z Brighton. Jest to artysta posiadający jeden z najciekawszych głosów męskich w ostatnim czasie. Na swoich koncertach tworzy niesamowitą oraz niezwykłą atmosferę. Zdobył dzięki temu nagrodę Independent Music Awards (kategoria: najlepszy występ prowadzony na żywo).

Ostatni projekt Finka, po którym zdecydował się nagrać całkiem nowy materiał oraz wyruszyć w koncertową trasę, nosi tytuł: "Fink’s Sunday Night Blues Club Vol. 1". Wraz z nim te decyzje podjęli:

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

* Guy Whittaker
* Gość specjalny
* Tim Thornton

Koncertując w naszym kraju Fink zrzeszył wokół siebie mnóstwo fanów, natomiast jego koncerty są zawsze magiczne, jak również niezapomniane. Tak więc na trasie w roku 2017 nie mogło zabraknąć naszego kraju! Na koncert zapraszamy 16 września 2017 roku, do Gdańska, do Klubu Stocznia B90, od godziny 18:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl