Finisaż Wystawy fotografii "Moment"
Nasza wystawa zawiera zdjęcia, które zostały wykonane przy użyciu różnych technik fotograficznych oraz na przeróżne tematy.
Gdzie?
Filia nr 7 „Broadway”
Kolberga O. 9, 81-881 Sopot
Kiedy?
4 października 2019 od 17:30
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Sopocka Biblioteka

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na zbiorową wystawę fotografii członków Klubu Fotograficznego w Sopocie. Nasza wystawa zawiera zdjęcia, które zostały wykonane przy użyciu różnych technik fotograficznych oraz na przeróżne tematy. Właśnie w taki sposób postanowiliśmy odzwierciedlać różnorodność ludzi, którzy tworzą Klub. Fotografie mają za zadanie dawać obraz naszemu światopoglądowi oraz ukazują to, co ważne dla nas, a także to na co pada obiektyw naszego aparatu. W taki sposób pragniemy pokazywać nasz świat innym ludziom, jak również zwrócić ich szczególną uwagę na otaczające wszystkich piękno.

Wystawa zawiera siedemdziesiąt siedem zdjęć dwudziestu sześciu członków Sopockiego Fotograficznego Klubu. Zdjęcia są kolorowe oraz czarno-białe, zaczynając od krajobrazów, przez uliczną fotografię, kończą na portretach. Innymi słowy każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na finisaż wystawy, pod tytułem: "Moment", który odbędzie się już 4-go października 2019 roku, do sopockiej Fili nr 7 „Broadway”, znajdującej się przy ulicy Kolberga O. 9. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:30 i jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl