Filharmonia Futura / "Upiór w Operetce"

Filharmonia Futura / "Upiór w Operetce"
Jego historia stała się pretekstem, by zaprezentować Państwu najpiękniejsze fragmenty pochodzące z operetek, miedzy innymi: "Księżniczka Czardasza", "Hrabina Marica", "Wesoła Wdówka", "Baron Cygański"
Gdzie?
Kino Kijów.Centrum
Al. Zygmunta Krasińskiego 34, 30-101 Kraków
Kiedy?
15 grudnia 2019 od 12:30
Za ile?
55 zł

Krakowska Filharmonia Futura bardzo serdecznie Państwa zaprasza na multimedialne widowisko, pod tytułem: "Upiór w Operetce". Wspaniała zabawa dla widowni od 6-go roku życia do 106-go. Operetka bardzo podobnie jak ma to miejsce w operze posiada swego upiora, czyli postać przepełnioną tajemnicami, jakich rąbka uchyli w czasie pełnego humoru przedstawienia. Jego historia stała się pretekstem, by zaprezentować Państwu najpiękniejsze fragmenty pochodzące z operetek, miedzy innymi: "Księżniczka Czardasza", "Hrabina Marica", "Wesoła Wdówka", "Baron Cygański", na przykład w interpretacjach solistów sceny operetkowej polskiej od Sylwii Lorens i Jakuba Oczkowskiego w towarzystwie orkiestry Filharmonii Futura.

To również widowisko solistyczne, bo popisze się znakomity skrzypek Kamil Skicki. W roli upiora zobaczycie Państwo Artura Dziurmana. Jak zawsze podczas widowisk FF zostaną wykorzystane nowoczesne technologie, a w tym jakże barwne wizualizacje, zaskakujące sceniczne rozwiązania i współczesne aranżacje.

Zapraszamy zatem Państwa bardzo serdecznie już 15-go grudnia 2019 roku, do krakowskiego Kina Kijów.Centrum, znajdującego się przy Alei Zygmunta Krasińskiego 34. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:30, a bilety wstępu kosztują 55 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl