Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Filatov & Karas w Hulakula!- koncert

Filatov & Karas w Hulakula!- koncert
 
Filatov & Karas, to rosyjski duet, który tworzy dwóch doświadczonych kompozytorów i producentów, którzy są specjalistami od elektronicznej muzyki tanecznej.
gdzie?Rozrywkowe Centrum Miasta Hulakula
Jagiellońska 82b, 00-312 Warszawa
kiedy?10 czerwca 2017 od 20:00
za ile?20 zł
organizatorRozrywkowe Centrum Miasta Hulakula

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do Rozrywkowego Centrum Miasta Warszawy, do "Halakula" przy ulicy Jagiellońskiej 82B. 10 czerwca 2017 roku zawitają tu bowiem, twórcy jednego z największych hitów pod tytułem "Tell it to my heart".

Filatov & Karas, to rosyjski duet, który tworzy dwóch doświadczonych kompozytorów i producentów, którzy są specjalistami od elektronicznej muzyki tanecznej. Obaj, blisko dekadę pracowali w pojedynkę, aż w końcu razem utworzyli zespół, a miało to miejsce w roku 2012. Swój ogromny sukces już jako zespół zdobyli w roku 205, remiksując piosenkę Imany pod tytułem "Don't Be So Shy". Ten kawałek wydano na singlu, a w Polsce zdobył on status diamentowego. Jednakże nie tylko w Polsce, ten kawałek szybko wbił się na szczyty, na jego punkcie oszalała także Rosja, Niemcy, Francja, Włochy, Szwajcaria, Grecja, Ukraina, Rumunia, Kazachstan, Gruzja, Turcja i wiele innych krajów. Latem ubiegłego roku, zespół Filatov & Karas przygotował wielką niespodziankę dla swoich fanów i słuchaczy, którzy są miłośnikami zmiksowanego dance i house, wydali bowiem remiks piosenki pod tytułem "Tell It To My Heart".

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl