Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Festyn Kultury Kaszubskiej
Miejska Biblioteka we Władysławowie i Centrum Kultury, Sportu i Promocji serdecznie zapraszają Państwa na spotkanie z muzyką oraz kulturą kaszubską podczas "Festynu Kultury Kaszubskiej".
Gdzie?
Aleja Gwiazd Sportu
Aleja Gwiazd Sportu 1, 84-120 Władysławowo
Kiedy?
14 sierpnia 2019 od 18:00 do 22:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Centrum Kultury i Promocji Miasta Władysławowo

Miejska Biblioteka we Władysławowie i Centrum Kultury, Sportu i Promocji również we Władysławowie serdecznie zapraszają Państwa na spotkanie z muzyką oraz kulturą kaszubską podczas "Festynu Kultury Kaszubskiej".

Program imprezy obejmuje: o godzinie 18:00 wystąpi kaszubski zespół WIELE - KARSIN, o godzinie 19:00 regionalne zespoły PLESTA i KASZUBIANKI, o godzinie 20:00 wystąpi kapela również kaszubska, o nazwie: MANIJÔCË, a o godzinie 21:00 formacja muzyczna BLIZA.

Ponad to odbędzie się pokaz toczenia naczyń w trybach koła garncarskiego, pokaz skręcania liny, kuchnia regionalna oraz stoiska ludowych twórców. Zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 14-go sierpnia 2019 roku, do Władysławowa, na Aleję Gwiazd Sportu. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00 i jest bezpłatne.

Szukasz noclegów we Władysławowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Władysławowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl