Festiwal Wrocek: Adam van Bendler
Adam jest człowiekiem orkiestrą. Mistrzem w prowadzeniu swej publiki przez emocjonalny rollercoaster.
Gdzie?
Ibis Styles Wrocław Centrum
Pl. Konstytucji 3 Maja 3, 50-083 Wrocław
Kiedy?
17 listopada 2019 od 19:00
Za ile?
40 zł
Organizator
Kabaretowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK

Po sielance wakacyjnej nadszedł czas, by wrócić do troszkę mniej kolorowej rzeczywistości. Ale na całe szczęście Festiwal Wrocek, w świetny sposób Wam pomoże spojrzeć na wszystko z perspektywy nieco bardziej humorystycznej. Już 17-go listopada kolejny raz będziemy gościć Adama van Bendlera na naszej scenie. Zatem zapraszamy Państwa serdecznie do Ibis Styles Wrocław Centrum, znajdującego się przy Placu Konstytucji 3-go Maja 3. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych. Organizatorem imprezy jest zaś Kabaretowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK.

Adam jest człowiekiem orkiestrą. Mistrzem w prowadzeniu swej publiki przez emocjonalny rollercoaster. Potrafi w jednej chwili rozbawić do łez swą ironiczną parodią, żeby za chwilę przechodzić do jakże słodkogorzkiej konkluzji dotyczącej otaczającego nas świata. Dobrze znany ze swej barwnej prezencji oraz dynamicznej nawijki, nie mógłby Wam pozwolić na choćby chwilę oddechu między jednym atakiem śmiechu a drugim. Zabawiał Państwa będzie swym programem, pod tytułem: “Światło w tunelu”. Przyjdźcie na pewno!

W charakterze suportu wystąpi przed Wami Damian Skóra. Jest on osobą transwiekowa. Co właściwie to oznacza? Że jest dzieckiem, a czasami starcem zaklętym w młodym ciele. Zwyciężył plebiscyt na najlepszego standupera wg jego mamy. W konkursie ubiegłorocznym na najlepszego Skórę zajął miejsce drugie. Wraca teraz z podwójną siłą, żeby wywoływać mocne wypuszczenie powietrza nosem, czasami nawet śmiech. Program jest przeznaczony dla widzów dorosłych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

St2a1nd-up na Wrocku jest cyklem imprez, które odbywają się w granicach kultowego już Komediowego Międzynarodowego Festiwalu, pod nazwą: "Wrocek". Każda z imprez trwa ponad dwie godziny i oznacza to wspaniałą rozrywkę z klimatu stand-up comedy, wykonywanej przez najlepszych komików polskich. Mecenat nad wydarzeniem jest sprawowany przez miasto Wrocław.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl