Festiwal Strefa Ciszy
By opisać ciszę użyjemy dźwięków. Niezwykle logiczne wydaje się, iż cisza jest brakiem jakichkolwiek dźwięków. Ale jednak nie.
Gdzie?
Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie
Agrykola 1, 00-460 Warszawa
Kiedy?
21 lipca 2019 od 12:00
Za ile?
bezpłatnie

By opisać ciszę użyjemy dźwięków. Niezwykle logiczne wydaje się, iż cisza jest brakiem jakichkolwiek dźwięków. Ale jednak nie. Można to wyjaśnić tak: nieobecność jednych dźwięków może sprawić, iż słuch sięgnie znacznie głębiej oraz potrafi wydobywać na wierzch głęboko ukrytą dźwiękową warstwę. W takim razie, czy cisza istnieje w ogóle? Być może jest tak, iż jedynie w pewnym kontekście istnieje? Iż to stan pomiędzy - ulotny moment, w jakim usłyszymy delikatne dźwięki, niezwykłe oraz fascynujące, z innego świata, ze świata ciszy własnie.

Taką przestrzenią jest Ogród Łazienek Królewskich w trakcie Festiwalu Strefa Ciszy. Kiedy wchodzimy z tego zgiełku miejskiego na tereny Ogrodu, nurzamy się w ciszy, która pozwala usłyszeć muzykę rozbrzmiewającą delikatnie w wielkiej harmonii z naturą otaczającą to miejsce. Zatem wsłuchajmy się w tą ciszę, jaka skrywa niezliczone skarby, które znajdziecie Państwo w trakcie edycji szóstej Festiwalu Strefa Ciszy.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 21-go lipca 2019 roku, do warszawskiego Muzeum Łazienki Królewskie, znajdujące się przy ulicy Agrykola 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:00 i jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl