Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Festiwal Strefa Ciszy

Festiwal Strefa Ciszy
 
By opisać ciszę użyjemy dźwięków. Niezwykle logiczne wydaje się, iż cisza jest brakiem jakichkolwiek dźwięków. Ale jednak nie.
gdzie?Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie
Agrykola 1, 00-460 Warszawa
kiedy?21 lipca 2019 od 12:00
za ile?bezpłatnie

By opisać ciszę użyjemy dźwięków. Niezwykle logiczne wydaje się, iż cisza jest brakiem jakichkolwiek dźwięków. Ale jednak nie. Można to wyjaśnić tak: nieobecność jednych dźwięków może sprawić, iż słuch sięgnie znacznie głębiej oraz potrafi wydobywać na wierzch głęboko ukrytą dźwiękową warstwę. W takim razie, czy cisza istnieje w ogóle? Być może jest tak, iż jedynie w pewnym kontekście istnieje? Iż to stan pomiędzy - ulotny moment, w jakim usłyszymy delikatne dźwięki, niezwykłe oraz fascynujące, z innego świata, ze świata ciszy własnie.

Taką przestrzenią jest Ogród Łazienek Królewskich w trakcie Festiwalu Strefa Ciszy. Kiedy wchodzimy z tego zgiełku miejskiego na tereny Ogrodu, nurzamy się w ciszy, która pozwala usłyszeć muzykę rozbrzmiewającą delikatnie w wielkiej harmonii z naturą otaczającą to miejsce. Zatem wsłuchajmy się w tą ciszę, jaka skrywa niezliczone skarby, które znajdziecie Państwo w trakcie edycji szóstej Festiwalu Strefa Ciszy.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 21-go lipca 2019 roku, do warszawskiego Muzeum Łazienki Królewskie, znajdujące się przy ulicy Agrykola 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:00 i jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl