Festiwal Sportów Siłowych „Wycisk dla Kruszyny”
W trakcie pokazów będą przeprowadzone konkurencje Strong Man, przeznaczone dla publiczności.
Gdzie?
Hala Sportowa Milenium w Kołobrzegu
Ppor. Łopuskiego E. 38, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
7 kwietnia 2018 od 10:00 do 20:00

„Wycisk dla Kruszyny” mamy akcję charytatywną, z której cały dochód zostanie przeznaczony na walkę z rakiem dla Grześka Szymańskiego. Jest to wielki sportowiec oraz nasz przyjaciel. Grzesiek to utytułowany Strong Man, v-ce Mistrz Świata oraz Europy, organizator licznych sportowych imprez - dzisiaj toczy swą najcięższą walkę w życiu. Program naszej imprezy obejmuje liczne atrakcje przeznaczone głównie dla miłośników siłowych sportów, ale nie tylko.

Zaczniemy festiwal turniejem w wielokrotnym wyciskaniu, w którym panie będą zmagać się ze sztangą, z wagą połowy swych ciał, zaś panowie wyciskać będą ciężary równe wadze swych ciał. To kontynuacja Imprezy, pod nazwą: „Sztanga na molo”. Sala sportów walki - to tam międzyczasie będą się odbywać seminaria MMA i nikomu z pewnością nie trzeba przedstawiać specjalnie zaproszonych Gości: Janek Błachowicz, który jest zawodnikiem zawodowej ligi UFC, Michał Matrela oraz Tomasz Narkun, którzy są z kolei czołowymi zawodnikami KSW, Bersekers Kołobrzeg i Damian Mieczkowski, czyli mistrz świata w Kickboxingu.

Odbędzie się również pokaz Strong Man wraz z prezentacją przyjaciół Grzegorza Szymańskiego, czołowi Strong Mani z Polski: Tomasz Lademan, Maciej Hirsz, Sebastian Kurek oraz Krzysztof Jarocki. W trakcie pokazów będą przeprowadzone konkurencje Strong Man, przeznaczone dla publiczności.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w pomocy dla Grześka. Wydarzenie odbędzie się już 7-go kwietnia 2018 roku, w kołobrzeskiej Hali Sportowej Milenium, znajdującej się przy ulicy Łopuskiego E. 38, w Kołobrzegu. Zaczynamy o godzinie 10:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl