Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Festiwal Smaków Food Trucków

Festiwal Smaków Food Trucków
 
Posiłki są przygotowywane na miejscu, zaś Goście obserwować mogą ten proces na własne oczy.
gdzie?Port Jachtowy
Jachtowa, Świnoujście
kiedy?21 kwietnia 2018 od 11:00 do 21:00
za ile?bezpłatnie

Food trucki przyjadą w jedno miejsce z całego kraju. Zaserwujemy Wam dania kuchni z każdej strony świata, a także atrakcje dodatkowe. Wszystko to już 21-go oraz 22-go kwietnia tego roku, w Świnoujściu, teren Jachtowego Portu. Festiwal Smaków zaprasza zatem bardzo serdecznie na arcysmaczne powitanie wiosny. Nasi organizatorzy pozwolili sobie zaprosić z tej okazji więcej niż 20 food trucków. W ich menu zaś królują dania z kultury i kuchni licznych krajów świata. Festiwal ma swój cel główny, którym jest wypromowanie idei slow foodu - jedzenia robionego ze świeżych, dobieranych bardzo starannie produktów, i to "na oczach" klientów. Slow food to także kultura celebrowania posiłku oraz jedzenie bez żadnego pośpiechu. Food Trucki - Festiwal Smaków odbywa się w licznych miastach naszego kraju, zaś tego roku pierwszy raz zawita w Świnoujściu.

Food trucki, które mają przyjechać na nasz festiwal, wyróżniają się jakością, wielką dbałością i starannością przygotowywania dań, zawsze świeżymi składnikami, odautorskimi i oryginalnymi dodatkami, a także pasją oraz dobrym pomysłem na menu. Posiłki są przygotowywane na miejscu, zaś Goście obserwować mogą ten proces na własne oczy. Już niebawem więcej informacji o restauracjach mobilnych, które będą brały udział w początku sezonu w Świnoujściu.

Poza ogromną ilością pyszności na naszych drogich Gości będą czekały strefy dodatkowych aktywności, jak między innymi: strefa chilloutu, czyli muzyka, konkursy i leżaczki; strefa przeznaczona dla dzieci; kulinarne zawody z fajnymi nagrodami; oraz gra terenowa również z nagrodami i inne. Uczestnicy dodatkowo będą mogli wybierać „Najsmaczniejszego Food Trucka na Festiwalu”.

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

Również na Gości będą czekały miejsca siedzące, a także zadaszenie, gdyby miało zamiar padać. Tam razem ze swymi przyjaciółmi oraz z rodziną można będzie popróbować wszystkich serwowanych przez nas pyszności, podczas trwania Pierwszej edycji Food Trucków - Festiwalu Smaków w Świnoujściu.

Zapraszamy zatem serdecznie wszystkich smakoszy już od 21-go kwietnia 2018 roku, od godziny 11:00 do 21:00. Wydarzenie jest bezpłatne.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl