Festiwal Smaków Food Trucków
Posiłki są przygotowywane na miejscu, zaś Goście obserwować mogą ten proces na własne oczy.
Gdzie?
Port Jachtowy
Jachtowa, Świnoujście
Kiedy?
21 kwietnia 2018 od 11:00 do 21:00
Za ile?
bezpłatnie

Food trucki przyjadą w jedno miejsce z całego kraju. Zaserwujemy Wam dania kuchni z każdej strony świata, a także atrakcje dodatkowe. Wszystko to już 21-go oraz 22-go kwietnia tego roku, w Świnoujściu, teren Jachtowego Portu. Festiwal Smaków zaprasza zatem bardzo serdecznie na arcysmaczne powitanie wiosny. Nasi organizatorzy pozwolili sobie zaprosić z tej okazji więcej niż 20 food trucków. W ich menu zaś królują dania z kultury i kuchni licznych krajów świata. Festiwal ma swój cel główny, którym jest wypromowanie idei slow foodu - jedzenia robionego ze świeżych, dobieranych bardzo starannie produktów, i to "na oczach" klientów. Slow food to także kultura celebrowania posiłku oraz jedzenie bez żadnego pośpiechu. Food Trucki - Festiwal Smaków odbywa się w licznych miastach naszego kraju, zaś tego roku pierwszy raz zawita w Świnoujściu.

Food trucki, które mają przyjechać na nasz festiwal, wyróżniają się jakością, wielką dbałością i starannością przygotowywania dań, zawsze świeżymi składnikami, odautorskimi i oryginalnymi dodatkami, a także pasją oraz dobrym pomysłem na menu. Posiłki są przygotowywane na miejscu, zaś Goście obserwować mogą ten proces na własne oczy. Już niebawem więcej informacji o restauracjach mobilnych, które będą brały udział w początku sezonu w Świnoujściu.

Poza ogromną ilością pyszności na naszych drogich Gości będą czekały strefy dodatkowych aktywności, jak między innymi: strefa chilloutu, czyli muzyka, konkursy i leżaczki; strefa przeznaczona dla dzieci; kulinarne zawody z fajnymi nagrodami; oraz gra terenowa również z nagrodami i inne. Uczestnicy dodatkowo będą mogli wybierać „Najsmaczniejszego Food Trucka na Festiwalu”.

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

Również na Gości będą czekały miejsca siedzące, a także zadaszenie, gdyby miało zamiar padać. Tam razem ze swymi przyjaciółmi oraz z rodziną można będzie popróbować wszystkich serwowanych przez nas pyszności, podczas trwania Pierwszej edycji Food Trucków - Festiwalu Smaków w Świnoujściu.

Zapraszamy zatem serdecznie wszystkich smakoszy już od 21-go kwietnia 2018 roku, od godziny 11:00 do 21:00. Wydarzenie jest bezpłatne.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl