Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Festiwal Odcienie Ukrainy / Dzień Niepodległości na Wyspie Słodowej

Festiwal Odcienie Ukrainy / Dzień Niepodległości na Wyspie Słodowej
 
Wydarzenie jest okazją, aby zapoznać się z kulturą ukraińską i spędzić miło czas w towarzystwie międzynarodowym, czy też wziąć udział w różnych warsztatach i po prostu odpocząć.
gdzie?Wyspa Słodowa
Wyspa Słodowa 1, 50-266 Wrocław
kiedy?2 września 2017 od 14:00 do 20:00
za ile?bezpłatnie
organizatorFundacja Ukraina

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do wzięcia udziału w wydarzeniu rodzinnym, które odbędzie się na rzecz Ukraińskiego Dnia Niepodległości. Zaprasza Fundacja Ukraina wraz z partnerami, w granicach projektu, pod nazwą: "Odcienie Ukrainy". Impreza będzie miała miejsce 2 września 2017 roku, na Wyspie Słodowej.

Wydarzenie jest okazją, aby zapoznać się z kulturą ukraińską i spędzić miło czas w towarzystwie międzynarodowym, czy też wziąć udział w różnych warsztatach i po prostu odpocząć. Na wszystkich chętnych czekać będzie kilka przestrzeni tematycznych:

* Fundacja Ukraina, która pozwoli Państwu poszerzać swoją wiedzę na temat działalności Fundacji, a także CUKRu (Ukraińskie Centrum Rozwoju i Kultury) dostać informacje, dotyczące działalności wolontariuszy, bądź całkiem nowego projektu - Infopunktu
* Turystyczna przestrzeń to przepiękne krajobrazy oraz wyjątkowe miejsca, znajdujące się na Ukrainie oraz wskazówki i podpowiedzi dla wszystkich chętnych jak zwiedzać Ukrainę
* Rodzinna przestrzeń przeznaczona głównie dla mniejszych oraz dorosłych dzieci. Odbywać się tutaj będą zabawy i gry przeznaczone dla każdego smaku oraz wieku. Odbędą się także warsztaty dotyczące plecenia wianków i lalek dla milusińskich
* Piknikowa przestrzeń - zabezpieczymy miejsce i zaprosimy Państwa do piknikowania wspólnego w doborowym towarzystwie
* Zdjęciowa przestrzeń - o godzinie 17:00 nastąpi wspólne zdjęcie w koszulach wyszywanych (wyszywankach)

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zaproście Państwo wszystkich swoich przyjaciół i rodzinę. Przyjdźcie, a z naszej strony zapewniamy wspaniałą atmosferę oraz miło spędzony wspólnie czas. Wydarzenie bezpłatne.

Nasza Fundacja Ukraina została stworzona w roku 2013. Pomysłodawcą był Konsul Honorowy Ukrainy - Grzegorz Dzik. Jej celem jest mądre wspieranie cudzoziemców oraz migrantów, a w szczególności ludzi pochodzących z Ukrainy, w osobowym rozwoju, zawodowym, społecznym, a także integrowanie ze społeczeństwem polskim. Fundacja również realizuje cele przez prowadzenie, tak zwanego centrum wsparcia cudzoziemcom informacyjnego, szkoleniowej działalności oraz edukacyjnej i artystyczno-kulturowej.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl