Festiwal Kulinarny Smaki Azji i Pacyfiku/ Asia&Pacific Food Fest

Festiwal Kulinarny Smaki Azji i Pacyfiku/ Asia&Pacific Food Fest
Na licznych stoiskach można będzie odnaleźć szeroki wybór przypraw, herbat, słodyczy i wielu przeróżnych produktów spożywczych pochodzących z Bliskiego oraz Dalekiego Wschodu.
Gdzie?
Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie
Solec 24, 00-403 Warszawa
Kiedy?
26 maja 2018 od 11:00 do 19:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie

Już 26-go maja 2018 roku zaprosimy Państwa bardzo serdecznie na jedyny i niepowtarzalny Festiwal Kulinarny Smaki Pacyfiku i Azji. Będzie to już 4-ta edycja tego wydarzenia, które za główny cel obiera sobie przybliżenie bogatych oraz zróżnicowanych kulinarnych tradycji Bliskiego oraz Dalekiego Wschodu.

W trakcie tego wydarzenie można będzie posmakować przysmaków oraz potraw azjatyckich, jak między innymi pochodzących z Indii, Tajlandii, Indonezji, Chin, Japonii, Libanu, Syrii, Iraku, Iranu, Turcji oraz Afganistanu. Na licznych stoiskach można będzie odnaleźć szeroki wybór przypraw, herbat, słodyczy i wielu przeróżnych produktów spożywczych pochodzących z Bliskiego oraz Dalekiego Wschodu.

Na imprezę zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 26-go maja tego roku, do warszawskiego Muzeum Azji i Pacyfiku, znajdującego się przy ulicy Solec 24. Wydarzenie jest bezpłatne, a rozpocznie się o godzinie 19:00.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl