Festiwal Kolorów Nocy Świętojańskiej

Festiwal Kolorów Nocy Świętojańskiej
Młodsi i starsi wspólnie śpiewają, tańczą i bawią się, rozprzestrzeniając kolorowy pył wokół siebie!
Gdzie?
Plac Zebrań Ludowych
3 Maja, 80-513 Gdańsk
Kiedy?
23 czerwca 2018 od 15:00
Za ile?
bezpłatnie

Nie od dziś wiadomo, że najwcześniej lato rozpoczyna się w Gdańsku! W mieście trwają przygotowania do inauguracji tego wyjątkowego momentu. Czas otworzyć sezon plenerowych imprez! Zgodnie z tradycją, imprezą otwierającą letni sezon jest Noc Świętojańska, która od pewnego już czasu łączona jest z Festiwalem Kolorów. W tym roku również będzie kolorowo, hucznie i wesoło oraz z pewnością niezwykle muzycznie! Oto atrakcje przygotowane na 23 czerwca! Miejsce imprezy, tradycyjnie Plac Zebrań Ludowych.

Już 23 czerwca mamy zaszczyt zaprosić Państwa w imieniu Sceny Muzycznej Gdańskiego Archipelagu Kultury na Plac Zebrań Ludowych, który znajduje się przy ulicy 3 Maja w Gdańsku. Tu zaplanowano wspólne świętowanie i imprezowanie z okazji niezwykłego Festiwalu "Kolory Nocy Świętojańskiej". Tym razem wyjątkową, bo najkrótszą nockę w roku świętować będziemy już od godziny 15.00, otwarciem Festiwalu Kolorów. Czym jest Festival of Colours? Festiwal Kolorów to coraz popularniejsza zabawa, która polega na wyrzucaniu ponad głowy i rozsypywaniu przez tłum ludzi różnobarwnych proszków, które unosząc się w powietrzu tworzą niezwykłą chmurę barw! Festiwal kreuje atmosferę nieustannej wesołości.

Młodsi i starsi wspólnie śpiewają, tańczą i bawią się, rozprzestrzeniając kolorowy pył wokół siebie! Organizatorzy marzą o zorganizowaniu najbardziej kolorowych dni w historii miasta! Radosne i spontaniczne wydarzenie, rozpocznie wspólne przedsięwzięcie - w umówionym miejscu oraz w ustalonym czasie wszyscy uczestnicy wyrzucą w powietrze barwny proszek! Impreza zacznie się od godziny 16.00. Pierwszy punkt to wyrzut wielobarwnych proszków holi z poziomu Sceny Głównej, następne wyrzuty odbywać się będą regularnie co godzinę. Podczas festiwalu na scenie pojawi się trzech Dj’ów, którzy umilać będą czas uczestnikom grając swoje aranżacje. O godzinie 20:00, 23 czerwca na scenie pojawi się formacja Majestic, która porwie tłum niesamowitą energią płynącą ze sceny.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Nietuzinkową gwiazdą wieczoru podczas Festiwalu będzie artysta "C-Bool". Na scenie pojawi się około godziny 21:30. C-Bool to producent muzyczny, Dj oraz właściciel C-Wave Records (wytwórnia muzyczna). Ten polski artysta dał się poznać jako twórca hitów: „Magic Symphony”, „Never Go Away”, „DJ Is Your Second Name”. Publiczność zachwycona będzie także najnowszym kawałkiem C-Bool “Wonderland”.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl