Festiwal Kobieca Transsmisja 2016 - dzień 3

Festiwal Kobieca Transsmisja 2016 - dzień 3
Kobieca Transsmisja to czternaście imprezowych dni wypełnionych intensywną nauką, kreowaniem, grą i inspirującymi dyskusjami.
Gdzie?
Klub Strefa
Św. Tomasza 31, 31-051 Kraków
Kiedy?
26 listopada 2016 od 15:00
Organizator
Stowarzyszenie Kobieca Transsmisja

Pierwsza edycja Festiwalu Kobieca Transsmisja miała miejsce w 2009 r., w grudniu. To nieduży i niezależny koncert, niepokorny w swej naturze. Na festiwalowej scenie pojawiają się wyłącznie kobiety. Damska, polska scena muzyczna ma wielką siłę przebicia oraz moc twórczą.

Kobieca Transsmisja to czternaście imprezowych dni wypełnionych intensywną nauką, kreowaniem, grą i inspirującymi dyskusjami. Wszystko to przygotowane zostało przez kobiety, ale Transsmisja to festiwal dla wszystkich. Zapraszamy!

3. festiwalowy dzień Kobiecej Transsmisji to korowód najbarwniejszych zdarzeń. Pragniemy zwrócić uwagę tylko na niektóre atrakcje. Warto wspomnieć o tym, że w Klubie Strefa (Kraków, ul. świętego Tomasza 31) o 15:00 rozpoczną się warsztaty prowadzone przez Annę Trivellę. Spotkanie odbywa się pod hasłem „Interpretacje muzyki elektronicznej”. Warsztaty potrwają do godziny 19:00.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

W Klubie Warsztat (Kraków, ul. Zabłocie 9a/9b) szykuje się niezły koncert. O 20:00 na scenie pojawią się: El Banda, Pochwalone, Guova oraz Wilcze Jagody.

Organizator imprezy, Stowarzyszenie Kobieca Transsmisja, serdecznie zaprasza!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl