Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Festiwal FestGranie - koncert zespołu Hard Times

Festiwal FestGranie - koncert zespołu Hard Times
Dzięki temu zarazem porywają do tańca jak i ściskają za gardło.
Gdzie?
Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki
Papiernicza 2, 31-221 Kraków
Kiedy?
15 lipca 2016 od 20:00
Za ile?
bezpłatnie

Koncert plenerowy odbędzie się w ramach 3 edycji koncertów muzycznych indywidualności, czyli festiwalu FestGranie.

Tym razem wystąpi zespół Hard Times, którego piękne, aczkolwiek odarte ze zbędnej egzaltacji utwory, pełne są za to szorstkiej i męskiej liryki. Dzięki temu zarazem porywają do tańca jak i ściskają za gardło. Hard Times występują na festiwalach zagranicznych również dlatego, że unikalnie łączą flamenco z gospel, czy bluesa z krakowską balladą. Zespół tworzony jest przez trzech krakowskich gentelmanów grających trochę o miłości na smutno, ale też o wesołych urokach życia, trochę bluesa ale także trochę folku.

Ten brak zadeklarowania do jednego stylu nie przeszkodził zostać Łukaszowi Wiśniewskiemu najlepszym harmonijkarzem czasopisma Twój Blues roku 2011, a za najlepiej grającego na gitarze uznano Piotra Grząślewicza. Trio Hard Times już w kolejnym roku otrzymało tytuł płyty roku w głosowaniu serwisu bluesonline.pl.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Autorsko zaaranżowane Ragtime'y inspirowane muzyką hiszpańską i folkiem afrykańskim oraz pieśni bluesowe, tak szeroki repertuar zespołu gwarantuje radość ze wspólnego muzykowania.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl