Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Festiwal Druku NACISK. Targi plakatów, wystawy, prelekcje i warsztaty

Festiwal Druku NACISK. Targi plakatów, wystawy, prelekcje i warsztaty
 
Jeżeli czujesz, iż druk jest sztuką, która jest w posiadaniu wielu fascynujących, jednak jeszcze Ci obcych możliwości - to tym bardziej stań się częścią Nacisku
gdzie?Podwórko Neonów
Ruska 46a, 50-079 Wrocław
kiedy?30 września 2017
organizatorWrocław 2016 - Europejska Stolica Kultury

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na pierwszy festiwal Druku, który odbędzie się już 30-go września 2017 roku, we Wrocławiu, dokładniej przy ulicy Ruskiej 46 (centrum, Galeria Neonów).

Jeżeli interesuje Cie grafika oraz ilustracja, wiesz może przez kogo zostały zaprojektowane popularne polskie znaki oraz loga, a może fascynuje Cię obcowanie druku w życiu ludzkim, rozwój oraz zmienność techniki, a także pragniesz pogłębić swą wiedzę na te tematy - to wydarzenie jest przeznaczone z pewnością dla Ciebie! Jeżeli czujesz, iż druk jest sztuką, która jest w posiadaniu wielu fascynujących, jednak jeszcze Ci obcych możliwości - to tym bardziej stań się częścią Nacisku oraz weź udział w tym spotkaniu ze wspaniałymi osobowościami, a w ich pracy druk ma największe znaczenie.

Goście specjalni na początek, którzy poprowadzą przygotowane prelekcje specjalnie dla uczestników naszego festiwalu: Patryk Hardziej, który działa międzynarodowo, ilustrator multidyscyplinarny, grafik, researcher, a także projektant; Ryszard Kaja jest malarzem, grafikiem oraz przez jakieś dwadzieścia lat scenografem dla wielu scen muzycznych polskich, ostatnio głównie plakacista.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Pierwsza edycja Festiwalu Druku obfitować będzie również w wyjątkowe warsztaty, które poprowadzą osoby, obserwowane przez nas od dłuższego czasu, które niezmiennie zaskakują i fascynują nas swym nowatorskim oraz odkrywczym podejściem.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl