Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Festiwal Brave Kids 2017

Festiwal Brave Kids 2017
 
Ważny aspekt Brave Kids to zaangażowanie w projekt społeczności lokalnej
gdzie?Wrocławski Klub Anima
Pilczycka 47, 54-144 Wrocław
kiedy?18 czerwca 2017
za ile?bezpłatnie
organizatorBrave Festival / Stowarzyszenie Kultury Teatralnej "Pieśń Kozła"

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie projekt artystyczno-edukacyjny, w trakcie którego dziecięce artystyczne grupy z całej kuli ziemskiej będą miały okazję, żeby się spotkać. Grupy te różnią się między sobą pod względem życiowych doświadczeń, tradycji, religii, czy też talentów artystycznych. Ale grupy łączy chęć, by wspólnie tworzyć, by otworzyć się na drugiego człowieka oraz wielka umiejętność, żeby przełamywać bariery, czy ograniczenia wprost ze świata dorosłych.

Ważny aspekt Brave Kids to zaangażowanie w projekt społeczności lokalnej, co w praktyce oznacza, że dzieci które biorą w nim udział, na czas jego trwania mieszkają w domach rodzin lokalnych. Rodziny, które goszczą u siebie Brave Kids doświadczają dużej bliskości często tak odmiennego świata, jak również lekcja ich szczodrości i cierpliwości, często kończąca się przyjaźniami do końca życia.

Dzięki pracy licznych wolontariuszy oraz ich zaangażowaniu, w każdym mieście, a także na każdym etapie przedsięwzięcia, spotkania dzieci przebiegają w atmosferze przyjaźni, natomiast projekt pięknie może się rozwijać.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Finał Brave Kids to przygotowany wspólnie spektakl, który jest barwnym kolażem tradycji oraz kultur. Dzieci potrafią nam udowodnić, iż w zaledwie kilka tygodni umieją przygotować wspaniały pokaz, dzięki podziałowi umiejętności i doświadczeń. Pokaz, który jest symbolem przyjaźni, pokoju oraz głosu dzieciaków. Brave Kids jest czasem i miejscem, w którym głos oddajemy w ręce dzieci. Naszych widzów zapraszamy zaś, aby przyjęli ten cenny dar, którym jest ich radosna, pełna kolorów oraz energii artystyczna praca.

Podczas trwania tych wspaniałych kilku tygodni, czekają na Państwa niezwykłe emocje, poczujecie entuzjazm, nauczycie się empatycznego spojrzenia na innych, otwartości oraz odwagi. Pokazy i warsztaty Brave Kids w mieście Wrocław odbędą się:

* 19-23 czerwiec 2017 rok Klub Anima
* 26-30 czerwiec 2017 rok Centrum Kultury Zachód Wrocław
* Finałowy Spektakl będzie miał miejsce 10 lipca 2017 roku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl